Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Kenpachi'yi bir rakipten daha fazla mutlu edecek şey varsa o da iki rakiptir.
Çocuk en güçlü halim dedi. Bununla birlikte gücümü ikiye katladım dedi. Ortada ikiye katlanılan bir güç varsa bunun anlamı bahsi geçen gücün sınırlı olduğudur. Sınırsız gücün artmaya ihtiyacı yoktur.
Kubo Oda'ya nazire yaptı bu hafta. Benim yaptığım metorum seninkilerden çok daha büyük mesajı verdi meslektaşına.:p

Son olarak, Nozarashi!

Kenpachi'yi bir rakipten daha fazla mutlu edecek şey varsa o da iki rakiptir.
Çocuk en güçlü halim dedi. Bununla birlikte gücümü ikiye katladım dedi. Ortada ikiye katlanılan bir güç varsa bunun anlamı bahsi geçen gücün sınırlı olduğudur. Sınırsız gücün artmaya ihtiyacı yoktur.
Kubo Oda'ya nazire yaptı bu hafta. Benim yaptığım metorum seninkilerden çok daha büyük mesajı verdi meslektaşına.:p

Son olarak, Nozarashi!
Nasıl beğendin mi bölümü ? :D Nozarashi ismi güzel bence.Animede nozarashi diye bağırınca iyi duracak gibi gözüküyor.
Zaten sınırsız bir gücü yoktu ki onu sınırlayan direk Bach.Bachın bile sınırsız gücü yoktur bana kalırsa.
Şimdi iki tane olunca aynı anda iki şey hayal edebilir biraz daha zorlar hepsi o_Odaklanmak açısından avantaj kazandırır.Yachiruyla bile aynı anda uğraşabilir.Ha birde salınım yapmayacak gibi duruyor.Zaten hayal gücünü daha etkin nasıl kullanacak.Salınım yapmadan ölme ihtimali var.

Nasıl beğendin mi bölümü ? :D Nozarashi ismi güzel bence.Animede nozarashi diye bağırınca iyi duracak gibi gözüküyor.
Zaten sınırsız bir gücü yoktu ki onu sınırlayan direk Bach.Bachın bile sınırsız gücü yoktur bana kalırsa.
Şimdi iki tane olunca aynı anda iki şey hayal edebilir biraz daha zorlar hepsi o_Odaklanmak açısından avantaj kazandırır.Yachiruyla bile aynı anda uğraşabilir.Ha birde salınım yapmayacak gibi duruyor.Zaten hayal gücünü daha etkin nasıl kullanacak.Salınım yapmadan ölme ihtimali var.
Beğendim, meeteor olayı güzel düşünülmüş.
Ben hayalgücünün sınırsızlığa dem vurdum aslında. Bu çocuk hayalgücünü kullanmıyor eğer kullansaydı tanrı olurdu zaten. Çocuğun gücü düşündüğü bazı olguları gerçekliğe dönüştürmek hepsi bu. Üstelik bu bölümde açıkça belli olduğu üzere sınırları da var.
Güç seviyesi ise, en güçlü halim dedi bu bölüm. Geriye hiçbir saklı gücü kalmadı. Salınım olayı yapmaz bu. Salınım olsa da ne olacak, beyni mi büyüyecek çocuğun?

Bu arada farkettiyseniz Zaraki göz bandına dokunmamış. Tam potansiyelini sergilemesi, için bu veledin reisi gelsin!

Beğendim, meeteor olayı güzel düşünülmüş.
Ben hayalgücünün sınırsızlığa dem vurdum aslında. Bu çocuk hayalgücünü kullanmıyor eğer kullansaydı tanrı olurdu zaten. Çocuğun gücü düşündüğü bazı olguları gerçekliğe dönüştürmek hepsi bu. Üstelik bu bölümde açıkça belli olduğu üzere sınırları da var.
Güç seviyesi ise, en güçlü halim dedi bu bölüm. Geriye hiçbir saklı gücü kalmadı. Salınım olayı yapmaz bu. Salınım olsa ne olacak, beyni mi büyüyecek çocuğun

Bu arada farkettiyseniz Zaraki göz bandına dokunmamış. Tam potansiyelini sergilemesi için bu veledin reisi gelsin!

Bach,Haschwald,İshida dışında veletten daha güçlüsü yoktur gibi geliyor.En fazla kişiyi aynen kopyalan quincyler vardı onun gibi denk olabilirler.Hakikaten dediği kadar güçlü.Geçen bölüm D ve diğer quincy kaçtı.Diğeride C muhtemelen.

Yani o kadar kesildi geri düzeldi.Bunu yapabilecek unohana var.Daha iyi yapabilecek 0.takım üyesi tenjiro vardır.Çok kullanışlı ve işe yarar bir gücü var.Ulqi iç organlarını yenileyemedi diye öldü.Bunun öyle bir problemi bile olacağını sanmıyorum.Sanırım zaraki yenerken onu moleküllerine ayıracak :hhh:

Aizen-samanın efsanevi regeni yanında bu çocuğun ki pek gözüme batmadı. Yalnız Grandel'in dediği gibi sınırı var zannediyorum. Yoksa sınırsız hayalgücü ve iyi kullanan biriyle en büyük güç olabilirdi.

One Piece'de meteor;

Bleach'te meteor;
Birde narutoda madara yapıyor :D Yapan kişilerin serilerdeki konumunu baz alırsanız çocuğun ne kadar güçlü olduğu ortada.
Bunların hepsinde moda oldu bu ara ha meteor.Hep kishinin başının altından çıkıyor :D Meeteor boşuna o nicki almamış adam birşey biliyormuş demekki.

Yani boyutu konusunda haklısın öyle kıytırıkta değil.Shakonmakunun tepesinden geliyor bariyeri tozla duman edecek.Zaraki bunu durduramazsa ss baya harabeye döner çöpler falan direk ölür.

Roronoa Zoro

O meteor bariyeri bile geçemez. Neyse, Naruto'daki meteoru da unutmayın ilk orada çıktı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık