Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bleach (Anime)

Fillerları izleme serinin tadı daha çok çıkar. Lanet olsunki bounty arcın filler olduğunu bilemedim ve o lanet 48 bölümü izledim(o zamanlar filler ne bilmiyordum sonradan sitede öğrendim ne olduğunu). 124.bölümde kariyanın görünmesi ne alaka şimdi pek hatırlamıyorum ama pek önemli bi dalga değildir sen filleri atla öyle izle. Bleach'in fillerları çıkardınmı gerçrek kalitesi ortaya çıkıyor. Ama zevk meselesi tabi izlemek istiyorsan izle.
Aynı dertten muzdaribiz :D Bende bilmiyordum filler oldğunu son bölümlere doğru ilerlete ilerlete izliyordum zaten, resmen hayattan soğumuştum.

Yahu ben şimdi bu animeye başladım. Gayet güzel gidiyor. Fakat bir yer kafama takıldı. Sanırım mangadan birçok yeri değiştiriyorlar. Örneğin (http://www.turkcraft.com/Bleach/15/4) bu sayfada bir öğretmen sınıfa giriyor. Sıraları fırlatan kızı azarlayıp ona şeytan diyor. Ancak animede sadece arkadaşları ona şeytan diyor ve kimse azarlamıyor.

Bu sayfalarda da (http://www.turkcraft.com/Bleach/13/10 + http://www.turkcraft.com/Bleach/13/11) ana karakterdeki kız Urahara'nın dükkanına gidiyor. Bir ürün satın alıyor. Animede ürünü nasıl ödeyeceklerinden bahsetmiyorlar. Fakat mangada Prim ile ödeyeceklerini belirtiyorlar.

Yani demek istediğim anime hep böyle mi devam ediyor? 1. attığım sayfa o kadar önemli olmasa da, 2. attığım sayfanın önemli olduğunu düşünüyorum.

Tıraş bunlar hep, dövüşlerde animesi mangasıyla aynı tamamen. Bleach için en önemli şey o zaten, takma gerisini.

Bleach sırf müzikleri için bile izlenir.Naruto ve One Piece animetörleri gibi dandik değildir bu seriyi yapanlar.Kalitelidir dövüşler ve müzikler gaza getirir.One Piece ve Naruto'daki gibi dövüş arasına veya normal bölümlere salak saçma filler'lar sokup 17 sayfa manga'yı 20 dakka'lık animeye sığdırmaya çalışmazlar.Dövüş başladımı akar gider.Ha sonra bir filler arc sokarlar dersin Allahım sana geliyorum.Ama bence böylesi daha iyi.One Piece'teki gibi bölüm içinse sokulan salak saçma filler'lar değilde filler arc olunca atlama imkanın oluyor.

bence bleachin dövüş sahneleri iyiydi yanlış hatırlamıyorsam baya oldu biteli ama :D ama nedense anime olarak fairy tail hoşuma gidiyor çizim olarak :D

Seriyi 2.kez izledim bitirdim geçen fillerları atladım(cidden ayrı bi zevk fillerları atlamak anlatılmaz yaşanır bunu bounto arcı filler nedir bilmeden izlemiş bi mağdur olarak söylüyorum) Bleach'in animesi çok çok kalitelidir bölüm içi filler diye bişey yoktur çizimler efektler ve özellikle müzikler(hakkaten çok başka müzikleri gaza gelesim geldiği zamanlar açar dinlerim hep invasion falan)çok iyidir. Konusu derin değil şu şaçmalık var bu şaçmalık var falan diyoruz eleştiriyoruzda onlara pek takılmayın mangakanın elindeki karakterler ve kurgu çok iyi ama o bu kurguyu adam akıllı işleyemiyor sürekli element uyduruyor falan diye eleştiriyoruz yoksa konusuda güzeldir. Zaten hiçbirimiz yaşamın sırrını öğrenmek için anime izlemiyoruz maksat eğlenmek gaza gelmek:D O yüzden bleach izleyin izlettirin derim

Kardeşim Bleach'in animatörleri bana göre yarı tanrı falan. Adamlar o mangadan nasıl böyle anime çıkarabilmişler müthiş bir beceri yani. 3 sayfa ichigonun parmağındaki kıllar, 5 sayfa aizenin bir sağa bir sola yatan saçı + flashback diye birşey yok. Fillersız başarabilselerdi şunu zaten imbd falan yemişim shawshank redemptionu direk bleach 1.ydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık