Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bleach (Anime)

gok408

Bu herkesin beklediği birşeydi.Kubo zamanında bıraksaydı en azından Bleach'in bir adı sanı piyasada kalırdı.Aslında sevindim.En azından daha fazla dibe vurmadan kalkamsı seri için isabetli karar olmuş.Toriko Bleach'in yerini kapar.:)

edit:Aslında Gintama'da ilerleme şansına sahip 247 de olmasına rağmen arkadan arkadan işleyen güzel bir hikayesi var.Elbette Gintoki'yi espirileri için izliyorum ama bazı bölümlerdeki aksiyonu ve vsleride var.

Bende bu seriye başladım ve çok sevdim. Müzikleri çok hoş yapmışlar. 2-3 senedir anime izlemiyordum, başta pek alışamadım tabi :) Soruma gelirsek; Ben filler bölümleri direk geçiyorum. 64-108 arası bount arc fillermıs. Ancak 124 te kariya adlı eleman, ichigo ıcındeki hollowu kontrol etmeye calısırken ortaya cıkıyor. Bu adam bount arctan kalma. 16 bölüm geçmiş arc'ın bitmesinden hala aynı adamı görüyoruz. Benim bildiğim filler bölümler bitti mi bir daha bahsi geçmez ancak burada farklı bir durum var sanki. İçimde kaldı sorayım dedim. Diğer yazılara bakmamaya çalışıyorum spolier yememek için, bu seriyi bari düzgün bitirelim :D

Bende bu seriye başladım ve çok sevdim. Müzikleri çok hoş yapmışlar. 2-3 senedir anime izlemiyordum, başta pek alışamadım tabi :) Soruma gelirsek; Ben filler bölümleri direk geçiyorum. 64-108 arası bount arc fillermıs. Ancak 124 te kariya adlı eleman, ichigo ıcındeki hollowu kontrol etmeye calısırken ortaya cıkıyor. Bu adam bount arctan kalma. 16 bölüm geçmiş arc'ın bitmesinden hala aynı adamı görüyoruz. Benim bildiğim filler bölümler bitti mi bir daha bahsi geçmez ancak burada farklı bir durum var sanki. İçimde kaldı sorayım dedim. Diğer yazılara bakmamaya çalışıyorum spolier yememek için, bu seriyi bari düzgün bitirelim :D
Bence hepsini izle sıkıcı bir yeri yok seriyi 3 kez izledim bazı bölümleri her gün tekrar izliyorum keşke hiç izlememiş olsam yeni başlasam:oleyo:

Fillerları izleme serinin tadı daha çok çıkar. Lanet olsunki bounty arcın filler olduğunu bilemedim ve o lanet 48 bölümü izledim(o zamanlar filler ne bilmiyordum sonradan sitede öğrendim ne olduğunu). 124.bölümde kariyanın görünmesi ne alaka şimdi pek hatırlamıyorum ama pek önemli bi dalga değildir sen filleri atla öyle izle. Bleach'in fillerları çıkardınmı gerçrek kalitesi ortaya çıkıyor. Ama zevk meselesi tabi izlemek istiyorsan izle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık