Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

E.Oda'dan daha dangalak mangakalar da varmış demekki...
9 sayfalık bölüm nedir bilader? Sen dünyanın en çok okunan/izlenen serilerden birinin üreticisisin!!!!!?

Finale doğru geliyoruz artık. 300'ü görmez umarım yoksa bu gidişat ile işimiz zor.

Noel artık bu eğitimle birlikte imparator'u geçer herhalde :oleyo:

asta yuno arasındaki güc farkı cok acıldı o yüzden bıraktım şimdi güncele bakim dedim fark dahada acılmak üzere. :artiz:

asta yuno arasındaki güc farkı cok acıldı o yüzden bıraktım şimdi güncele bakim dedim fark dahada acılmak üzere. :artiz:
Anti-büyü varken Yuno, aşırı hızlı combo saldırı ile vuramadığı sürece Asta zaten güçlüydü ondan. Tabi teknik açıdan anti-büyü > diğer büyüler ama tabi böyle işlemiyo olaylar :sapkali:

Büyücü Kralı neden hala aynı yaşta ya bir an önce eski haline gelmeli onu bu halde görmek gerçekten kalbimi parçalıyor.Ben onun bu seride monster olarak görüyorum yani gücü inanılmaz bir boyutta ama şimdi tek bir sayfa ile takılıyor o müthiş ihtişamı yok artık bu beni çok üzüyor.Yami hala ona danna diyor onu seviyorum :D

Vay anam talk nojutsu çok güçlü bunda, Boruto hiç olmamalıydı çünki Asta Narutonun gerçek veliahtıdır. Bu mangayı başlarda okuyordum ama sonraları bıraktım, kötü değil ama nedense sarmıyor artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık