Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Sekke yine espirili bir karakter, geyiğine oy atılır ama Solid'e oy veren var. Komik bir tarafı yok, ilgi çeken savaşları ya da sahneleri yok. Adam sadece Noel'e düz bir şekilde zorbalık ettiği üç beş sahnede mevcut. Bir iki yerde poz kesmişliği var. Ama 165 kişi de oy atmış buna. Japonların tuhaf seçimleri var. Anlam vermek için düşündüm, kasıyorum ama bulamadım nedenini. Keşke bu anketler dünya çapı olsa.
Oda ayrı bi komedi zaten.. belli başlı karakterler dışında yan karakterler pek önemsenmiyor zaten hikayede.. sadece komik :hhh:

Yuno vatan millet edebiyatı yaparak prens olmasına karşın Yonca Krallığının bir şovelyesi olarak kalacağının sinyalini verdi. Asta garibim şoka girdi ve Yuno'yu övdü ancak yakında zamanda Asta'nın da nasıl süper müthiş bir aileden olduğu çıkacaktır. ... ve tabi elfler geri döndü!!! Kayda değer nokta bu.

Ya ben bunu bir ara takip ediyordum sonradan durmadan savaş döngüsüne girdiler takip edemedim bıraktım ilk başlarda zevkliydi bir savaşlardan zevk alırım ama sürekli savaş savaş takip edemedim bitsin toplu okuyup izlicem artık.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık