Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Tavsiyesi (Genel Başlık)

LG monitörümde iki kere arıza oldu ama Acer da hiç sorun olmadı, sırf bu yüzden markaya küsmem ya da ön yargılı bakmam. Çin'e yaptırılıp üzerine marka bastırılan bazı dandik üreticiler harici bu işe kendini adamış bilinen markalara her zaman şans vermekten yanayım ki Acer da bu sektörde çok köklü markalardan birisidir. 400nit IPS almak varken VA panel almak biraz olsun mantıklı değil. @Bavs

Monster Aryond monitörlerin incelemesinde gerçek tepki süresinin 20ms civarı çıktığını hatırlıyorum öncelikle bu yüzden, sonra ise Curved panellerde mutlaka ışık sızması olduğu için önermem. Flat panel olan monitörlere yönelin. Bu arada neden 240hz monitör bakıyorsunuz? Profesyonel CS GO, Valorant falan mı oynuyorsunuz? Bu arada sistem özellikleriniz nedir o da monitör seçimi için önem arz ediyor. @Teach

LG monitörümde iki kere arıza oldu ama Acer da hiç sorun olmadı, sırf bu yüzden markaya küsmem ya da ön yargılı bakmam. Çin'e yaptırılıp üzerine marka bastırılan bazı dandik üreticiler harici bu işe kendini adamış bilinen markalara her zaman şans vermekten yanayım ki Acer da bu sektörde çok köklü markalardan birisidir. 400nit IPS almak varken VA panel almak biraz olsun mantıklı değil. @Bavs

Monster Aryond monitörlerin incelemesinde gerçek tepki süresinin 20ms civarı çıktığını hatırlıyorum öncelikle bu yüzden, sonra ise Curved panellerde mutlaka ışık sızması olduğu için önermem. Flat panel olan monitörlere yönelin. Bu arada neden 240hz monitör bakıyorsunuz? Profesyonel CS GO, Valorant falan mı oynuyorsunuz? Bu arada sistem özellikleriniz nedir o da monitör seçimi için önem arz ediyor. @Teach
Yok ya sadece büyük monitör arıyorum. Tekli oyun falan oynuyoruz öyle bir şeyde pro olduğumuz yok. :D
Monster notebook var i7 11800 işlem, 3060 ekran, 16 ram, 1 ssd. Ben biraz büyük bir ekran istiyorum ve akıcı olsun hepsi bu.

sizin tercihiniz nedir hocam 3500 tl lik lenovo mu acer mı

Dell ürünleri güzeldir fakat bütçeyi yükselttiyseniz 27" önerileri de dikkate alın derim. Mesela Lenovo şu an Vatanbilgisayar da sepette indirim ile 4599 TL fiyattan satılıyor. Bir de o fiyat bandında LG modeli ekledim.

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-y27-30-27-165hz-0-5ms-mprt-freesync-oyuncu-monitor.html

https://www.trendyol.com/lg/27gn600-b-ultragear-27-1ms-144hz-hdr10-g-sync-freesync-fhd-hdmix2-dpx1-gaming-monitor-p-72367706

Lenovo'nun bir nesil önceki Y27-20 modelinin incelemesine alttan bakabilirsiniz. Bu fiyat segmentinde ki bir monitörün çoğunlukla 8 puan alması çok büyük bir şey çünkü Lenovo'nun fiyatını göz önüne aldığınızda ondan 4-5 kat daha pahalı ürünler de var piyasada ve onların bile 10 puan alması zor.

https://www.rtings.com/monitor/reviews/lenovo/legion-y27q-20

Arkadaşlar PC'den iyi anlayan 20-30 arası ağır yazılım programları kaldırabilecek bir laptop tavsiyesi verebilir mi?

Çok hakim değilim ama şuna denk gelmiştim eğer bütçeyi biraz zorlayabilirseniz oyun oynatan şu makineye bakabilirsiniz ssdsi daha yüksek kapasiteli olan da var tabi fiyat daha da artıyor. Dahili gpulu vs modellerin oyun performansı hakkında çok bilgim yok belki benzer performans veren daha güncel modeller de olabilir.

Alttaki bende var. RAM yetersiz kalıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık