Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Tavsiyesi (Genel Başlık)

tsubasa1903

düşündüğün laptoptaki 720m sadece günlük işlerin yapılacağı giriş seviyesi bir ekran kartı oyun için bir kart değil.

MSI 970A-G46 AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart 220
XIGMATEK ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 600W MidT ATX SİYAH KASA 275
GSKILL 4GB Ripjaws DDR3 1600MHz CL9 1.5V Tek Modül Ram 136
AMD FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm İşlemci 330
SEAGATE 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk 183
SAPPHIRE HD7850 DUAL-X OC GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı 442

TOPLAM:1586TL vatan bilgisayardan %25 indirimli fiyattan hesapladım %30 indirim beklersen daha uygun bir fiyatada alabilirsin.Bahsettiğin oyunları dediğin gibi düşük değil yüksek ayarda rahat rahat oynayabilirsin bu sistemle.

Arkadaşlar 2000 tl civarında laptop almak istiyorum. Çoğunlukla oyun için kullanacağım. Özellikle i7 işlemcili laptop arıyorum. Güzel bir model önerebilir misiniz?

ben bunu turuncu indirimindeyken çanta ve mause la aldım crysis 3 yuklemedm ama far cry 3 mow batlefield full ayarlarda hiç kasma yapmiyor sadece ses kalıtesı ıyı degıl ortalama ses kalıtesne sahıp ıslemcı max 2.4 ghz dıyorda bende 3.20 ghz de calısyor kafaısna gore ayarlıyo ekran dedım gıbı ses kalıtesı dısında mukemmel tasarımınida begendm canta masue pc 2 mılyara gelmstı bana yada 2050

http://www.teknosa.com/urunler/125032721/hp-pavilion-15-n005st-e9l06ea-notebook#url ha birde hplerın sınma sornu var bu cok fazla ısınmıyor ama sarj takılıyken 4-5 saat oynarsan ısınyor sarj takılı dıken ısınmyor hıc tavsiye ederim zaten ozelıklerıde almaya yeterlı bu fıyata ındırımı bekle oyle al :)

Roronoa Zoro

ben bunu turuncu indirimindeyken çanta ve mause la aldım crysis 3 yuklemedm ama far cry 3 mow batlefield full ayarlarda hiç kasma yapmiyor sadece ses kalıtesı ıyı degıl ortalama ses kalıtesne sahıp ıslemcı max 2.4 ghz dıyorda bende 3.20 ghz de calısyor kafaısna gore ayarlıyo ekran dedım gıbı ses kalıtesı dısında mukemmel tasarımınida begendm canta masue pc 2 mılyara gelmstı bana yada 2050

http://www.teknosa.com/urunler/125032721/hp-pavilion-15-n005st-e9l06ea-notebook#url ha birde hplerın sınma sornu var bu cok fazla ısınmıyor ama sarj takılıyken 4-5 saat oynarsan ısınyor sarj takılı dıken ısınmyor hıc tavsiye ederim zaten ozelıklerıde almaya yeterlı bu fıyata ındırımı bekle oyle al :)
Tahminimce aleti yeni aldın ve ısısından o yüzden şikayetçi değilsin. Hp laptop fikstir 6-7 ay sonra soba olur. Abartmıyorum laptopın sol tarafına koyduğum su şişesini eritti. Yalan söylüyorsam namerdim. Elle alttan tutunca yakıyor çaydanlık gibi. Yani diyeceğim odur ki HP'den uzak durun. Başkası kullanıyorsa da uzak durun mazallah bi yerlerinizi yakarsınız.

Tahminimce aleti yeni aldın ve ısısından o yüzden şikayetçi değilsin. Hp laptop fikstir 6-7 ay sonra soba olur. Abartmıyorum laptopın sol tarafına koyduğum su şişesini eritti. Yalan söylüyorsam namerdim. Elle alttan tutunca yakıyor çaydanlık gibi. Yani diyeceğim odur ki HP'den uzak durun. Başkası kullanıyorsa da uzak durun mazallah bi yerlerinizi yakarsınız.
haklı olabilirsin alali 2 ay oldu soğutucuyla kullanıp duzenlı olarak fan temızlıgı yaparsan azda dızustunden anlayıp kurcalamayı sevyosan hp alınır haklısın hpler cok ısınıyor ama far cry 3 oynarken bıle abartılıcak bır ısı soz konusu degıl su an sogutucusuz kullanıyorum gayet memnunum ama ılerde ne olur bılmyorum tabıkı bende

Kipa'dan 750 tl ye lenovo laptop aldım birkaç ay önce, memnunum oyun falan oynuyorsan da sıkıntı yaşamazsın bir araştır derim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık