Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Tavsiyesi (Genel Başlık)

Oyun diyorsan kesinlikle msı serisinden alacaksın ... Yoksa öbür türlü her leptop olur... Monster tavsiye etmem bir problem oldu mu servisi problemli elinde patlar... Msı servisi var vatanda da satılıyor zaten .. Msı konusunda hertürlü soruyu sorabilirsin bana :)

yeni EKLEME:BENİM PC ŞU SIRALAR 3 BİN TL CIVARLARINDA MSI EN ESKİ OYUN SERİSİNDEN GE60 294XTR BU PC İLE CRYSİS TAM ÇÖZÜNÜRLÜKTE KASMADAN OYNUYOR.. ORTALAMA 50-60 FPS ODA BU OYUN İÇİN NORMAL BENDE Kİ EKRAN KARTI GTX765M DX11 CALL OF GHOST U 60FPS DE OYNUYORUM.. 3D PROGRAM KULLANIYORUM AUTOCAD VS. HİÇ BİRİNDE SIKIINTISI YOK .. şu sıralar bir serisinden leptop alacam gt serisinden 2227tr diye geçiyor 6000 tl :D ona para ayarı yapıyorum çekinmeden verebilirim :D

Seçtiklerin iyimiş asında :)

Bende almayı düşümüyorum kasımın ilk haftası yaklaşık 2-2.5 fiyat aralığında

Yahu boşverin kim neyi seviyosa onu alsın.Bu da teknoloji aşkı arkadaş her şeyin bi fanlığı var.Herkezin bi sempati duyduğu marka muhakak oluyor millet sahibiymiş gibi savunuyor.Günümüzde casper'ı bile yüceltip savunanlar var yani marka fanlığı var ülkemizde.
Benim şahsi düşüncem piyasada Laptop denildiği zaman hem kasa hemde donanım bileşenleri konusunda en kaliteli seçimleri yapan firmalar sırasıyla bana göre MSI,Asus,apple mac pro,Lenovo,dell ilk beş yeterli benim için.

Şu saatten sonra alacağınız laptopta en az Gtx860m gücünde bir ekran kartının olması lazım,hatta mümkünse daha fazlası.Oyun için almıyorsanız o kadar para bayılmanızın manası yok ama.

Oyun oynayacak adam laptop almasın be abi film, dizi, forum vs pc başında oyun hariç yapabileceğiniz herşeyi minibooklarla da yaparsınız lan laptopa verilen paraya yazık bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık