Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Destek (Genel Başlık)

Tuhaf bir problem yaşıyorum ve çözümünü bulamadım. Bilgisayarımı vga to hdmi dönüştürücü ile kullanıyordum, monitöre power safe diyerek görüntü gelmemeye başladı. Kasayı televizyona hdmi ile bağlayınca herhangi bir sorun yaşamıyorum, aynı şekilde ekranı adaptörü de kullanarak dizüstüne bağlayınca yine bir sorun yok. Sıkıntının sebebini bir türlü anlayamadım. Ekran kartım xfx rx 570.

Tuhaf bir problem yaşıyorum ve çözümünü bulamadım. Bilgisayarımı vga to hdmi dönüştürücü ile kullanıyordum, monitöre power safe diyerek görüntü gelmemeye başladı. Kasayı televizyona hdmi ile bağlayınca herhangi bir sorun yaşamıyorum, aynı şekilde ekranı adaptörü de kullanarak dizüstüne bağlayınca yine bir sorun yok. Sıkıntının sebebini bir türlü anlayamadım. Ekran kartım xfx rx 570.
Bir dönemin sorunlu ekran kartı.Akıl sır ermez problemlerine.Çıkart elinden derim ,emsali Gtx1650 ile kafan rahat olur.

Aynı sorunu yaşanlar için alternatif çözüm yolu:
Televizyona bağlayarak aşağıdaki ayarları yaparak bir çözüm yolu bulabilirsiniz.

blender kullanan veya bilen arkadaşlar windows 7 için olanı var mı acaba? Sistem gereksinimleri minimum nedir?

Aynı sorunu yaşanlar için alternatif çözüm yolu:
Televizyona bağlayarak aşağıdaki ayarları yaparak bir çözüm yolu bulabilirsiniz.
Sorun tekrar oluyor, rx serisi almayın aldırmayın :(

c#'ı matı iyi olmayan biri öğrenmeyi başarabilir mi? Yazılım konusunda bir sözelci ne yapabilir? Bulaşmaması daha mı iyi?

c#'ı matı iyi olmayan biri öğrenmeyi başarabilir mi? Yazılım konusunda bir sözelci ne yapabilir? Bulaşmaması daha mı iyi?
amacım oyun programlamak. O yüzden algoritma ve programlama kursuna başlıyacağım ondan sonrada C'ye hiçbir bilgim yok o yüzden cevaplar benim için değerli, teşekkür ederim.
Amacın sadece yazılım olsa kesinlikle C# ve oyun programlama önermezdim, başka seçenekler daha mantıklı. Oyun konusunda kararlıysan elbette C# öğrenebilirsin ama bu yol uzun sürecek. Belki 1 yıl boyunca bir ürün ortaya çıkmayacak. Sonunda iyi şeyler başarırsın devamlılık ile.

Evet, matematik bilmesi kolaylaştırır sadece. Kendini sözelci olarak etiketleme, istersen öğrenebilirsin sorun olmaz. Harvard, bilgisayar bilimine giriş dersini herkese ücretsiz veriyor. CS50X şeklinde aratarak bulabilirsin. Belli düzeyde C, Python, SQL, HTML, CSS ve JavaScript biliyor olacaksın 10 haftanın sonunda. Bunu bitirince, CS50G kursuna geç. Bu da Harvard'ın oyun programlama dersi. Bu kursta C# (başka diller de var) göreceksin. İkisi kurs da bizzat öğrencilerine verilen dersler ile birebir aynı, hatta internete açılınca dersin prodüksiyonunu geliştirdiler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık