Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Destek (Genel Başlık)

ethernet geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil

bu ne demek kabloyu taktım olmuyor. aygıt yöneticisinde realtek family controller yazıyor demek ki kablo da sıkıntı yok değil mi sıkıntı ne acaba

Ben 2013 teyken 59 tlye bloody kablosuz mouse almiştim, hala kullaniyorum ağir ve ele tam oturan bir mouse ariyorsan fiyat performans olarak gayet iyi ama hafif mouse ariyorsan sakın bakma bile önermem.

Düzeltme editi: tarih ve fiyati yanlış hatırlıyormuşum pardon
Tamamdır, inceliyim. Teşekkür ederim.

Kablosuz mouse tavsiyesi alınır.
Çok profesyonel bir şey istemiyorsanız Steelseries Rival 3 Wireless tavsiye ediyorum çünkü bir çok wireless mouse kullanmama rağmen hepsinin ortak sorunu bir süre sonra dahili bataryalarının ölmesi sebebiyle şarj tutmamaya başlamaları. SS ise dahili 2 pil ile çalışıyor, yanına da 4 tane şarjlı pil + ünite alırsanız güzel bir döngü sağlıyorsunuz. Yalnız genel olarak her şeyin fiyatı arttığı gibi kablosuz mouselar da bunlardan nasibini almış.

https://www.amazon.com.tr/dp/B08GDDZML8?th=1

Çok profesyonel bir şey istemiyorsanız Steelseries Rival 3 Wireless tavsiye ediyorum çünkü bir çok wireless mouse kullanmama rağmen hepsinin ortak sorunu bir süre sonra dahili bataryalarının ölmesi sebebiyle şarj tutmamaya başlamaları. SS ise dahili 2 pil ile çalışıyor, yanına da 4 tane şarjlı pil + ünite alırsanız güzel bir döngü sağlıyorsunuz. Yalnız genel olarak her şeyin fiyatı arttığı gibi kablosuz mouselar da bunlardan nasibini almış.

https://www.amazon.com.tr/dp/B08GDDZML8?th=1
Teşekkür ederim, bunu da değerlendiricem.

Herkese selam!!! Bilgisayarlardan elektronikten cok anlamam ben. Bu alikligimla gittim mikrofonlu bir kulaklik aldim ancak benim kullandigim laptop bir tane jak girisine sahip. Mikrofonu aktiflestiremiyom simdi. Nasil yapçaaam???

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık