Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Destek (Genel Başlık)

Arkadaşlar benim ortalama indirme hızım 2-2.5 mb/s idi. Sonra bir şeyler oldu işte modemi güncelleme falan derken şöyle bir sorun ile karşılaşır oldum

Modem keenetic. Şimdi gördüğünüz üzere 2.5mb/s indirme yaparken birden çat diye aşağı düşüyor be 700kb-1.2mb arasında gidip gelen bir aralığa sabitleniyor. Ne yaptıysam çözemedim. Sabit 2-2.5 indirme yaparken bu sıkıntı yüzüne iyice hızım düştü. Bilen eden var mıdır ne yapılır?
Modemi alıp herhangi bir komşunun, arkadaşının vs hattına takıp herhangi bir şey yapmadan bağlan - kuruluma gerek yok- ve hız testi yap. Eğer aynıysa modeme suç bulursun ama değilse portunda ya da kabloda sorun olabilir.

Arkadaşlar benim ortalama indirme hızım 2-2.5 mb/s idi. Sonra bir şeyler oldu işte modemi güncelleme falan derken şöyle bir sorun ile karşılaşır oldum

Modem keenetic. Şimdi gördüğünüz üzere 2.5mb/s indirme yaparken birden çat diye aşağı düşüyor be 700kb-1.2mb arasında gidip gelen bir aralığa sabitleniyor. Ne yaptıysam çözemedim. Sabit 2-2.5 indirme yaparken bu sıkıntı yüzüne iyice hızım düştü. Bilen eden var mıdır ne yapılır?
Modemi sıfırlamayı denedin mi? Denemediysen arkadaki reset yazan yere kalemle falan bi 15 saniye civarı bastır reset at. Düzelebilir.

Modemi sıfırlamayı denedin mi? Denemediysen arkadaki reset yazan yere kalemle falan bi 15 saniye civarı bastır reset at. Düzelebilir.
Olay şu hiç bir sıkıntı yoktu modemi güncelledik ondan sonra başladı. Hatta ben biraz uzağım ara ara kopmalar da yapıyordu ben de iu arkasındaki deliğe bir iğne sokayım dedim. Yanlışlıkla komple fabrika ayarlarına dönderdim herhalde. 0'dan kurulum falan yaptım...

Klavye ve mouse için marka öneriniz var mı? Razer ya da Steelseries almayı düşünüyorum.
Bende Steelseries rival 3 kablosuz mouse var. Çift pilli. Hesap etmedim ama 1 haftaya yakın şarjı gidiyor. Pili şarj etmek için aparat ta aldım epey memnunum. Tavsiye ederim.

Ayrıca kendi programı da var her şeyi ayarlayabiliyorsun. Işıktır, kendin kapatma süresidir, DPI'dır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık