Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Destek (Genel Başlık)

Mouse seçimi benim için her zaman zor olmuştur.Bir fareyi satın almadan önce kullanıcı şu sorulara cevap verebilmelidir:

- Acaba kullanıcı RGB istiyor mu?
- Farenin DPI değeri nedir?
- Acaba kullanıcı farede Mouse Scroll-Tilt özelliği istiyor mu?
- Farede kaç tuşa makro işlevi atamak istiyor?
- Acaba alacağı farenin pil ömrü iyi mi?
- Fare kullanıcının eline küçük geliyor mu?Ya da tam tersi büyük geliyor mu?

İnanmazsınız ama bir arkadaşım internet üzerinden satın aldığı fareyi eline küçük geldiği için değiştirmek zorunda kalmıştı.

Klavye ve mouse için marka öneriniz var mı? Razer ya da Steelseries almayı düşünüyorum.
Asus ROG Pugio II Bluetooth/Wireless Optik Oyuncu Mouse
Kullandığım mouse hem kablolu hem kablosuz kullanılabilmesi çok iyi bir özellik, evde masaüstü pc'mde iştede kablosuz olarak mac'te kullanıyorum. 2 yıla yaklaştı henüz sıkıntı yaşamadım. Bağlantı sorunları da olmuyor(çekmeme, ilk bağlantıda sıkıntı vs). FPS veya LOL için anlık reflekslik bir şey arıyorsan önermem.

Asus ROG Pugio II Bluetooth/Wireless Optik Oyuncu Mouse
Kullandığım mouse hem kablolu hem kablosuz kullanılabilmesi çok iyi bir özellik, evde masaüstü pc'mde iştede kablosuz olarak mac'te kullanıyorum. 2 yıla yaklaştı henüz sıkıntı yaşamadım. Bağlantı sorunları da olmuyor(çekmeme, ilk bağlantıda sıkıntı vs). FPS veya LOL için anlık reflekslik bir şey arıyorsan önermem.
Kablosuz bir şey düşünmüyorum. Şu anda dört marka içinde arama yapıyorum; Razer, Steelseries, Corsair ve Bloody.

hala üretiliyor mudur bilmiyorum Razer Deathadder v2 2013 hayatımda kullandığım en iyi mouse idi. Eldiven gibi cuk diye elime oturuyordu. 2013 versiyonu yoksa da Deathadder'ı öneririm genel olarak elin büyükse

Bu arada topladığım sistem bu;

Monitör olarak da bunu aldım;

Başkanım hayırlı uğurlu olsun. Kaça topladın sorması ayıp?

2020 yılında 2 laptop karşılığı 1 kasa toplatmıştım bir abiye İzmir'de. Geçenlerde yine o abiye gidip kasa+2 laptop+1 tablet karşılığı bi laptop ile takas ettim. Ama çok canım sıkılıyor laptop ile. Tekrar kasaya dönmeyi düşünüyorum da, o yüzden sordum fiyatı.

Başkanım hayırlı uğurlu olsun. Kaça topladın sorması ayıp?

2020 yılında 2 laptop karşılığı 1 kasa toplatmıştım bir abiye İzmir'de. Geçenlerde yine o abiye gidip kasa+2 laptop+1 tablet karşılığı bi laptop ile takas ettim. Ama çok canım sıkılıyor laptop ile. Tekrar kasaya dönmeyi düşünüyorum da, o yüzden sordum fiyatı.
950 Euro tuttu toplam. SSD 1 TB ile değiştirdim bu arada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık