Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Tayfanın Müttefiği Olur Mu?

Wano'da 2 Yonkou'da Düşer mi?

• Kullanılan toplam oy
    71
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Planları çok takan biri olsa, tüm planı açığa çıkarmasıyla sonuçlanabilecek Kaido'dan tek yeme sahnesini görmemiş olurduk :) Ek olarak Big Mom hapishaneye geldiğinde gücü kuvveti yerindeydi. Ama orada da antreman moduna geçti. Yumruk atsın da bloklayayım falan modundaydı. Bunlar Luffy'ye göre hareketler değil bana kalırsa.
Wano planına uymak zorundaydı orda verdiği bi söz var luffy için çok önemli bişey İttifak imkansız demiyorum daha öncede yazdım devlerle arasını falan yaparsa belki yada başka şekilde ama çok ileri bi zamanda olur olursa hapishanede şartları düşünmek lazım kaido tek attıktan sonra gelişmesi gerektiğinin farkına iyice vardığını düşünüyorum ona göre davrandı orda

Zaman geçtiği için unuttum ben oraları. Linlin'in devlerden birini öldürmesinden ötürü meselesi var. Ama çocukluğunda hayli saf biri. Bu sırada caramel ana'yı yiyor muydu ne oluyordu da kafayı yiyordu işte o kısım muallak bende. Eğer öyleyse bu mesele çözülmeden ki meselenin ucu devlere dokunuyor linlin düşmez diye düşünüyorum. Ki iş bu noktaya geldiği zaman linlin'in düşme ihtimali de kalmıyor aslında. Çekiliyor linlin. Linlin'in herkesin bir arada yaşaması hayali aslında çocukluğundaki saf halinin getirisi. O hayali kuran kişi gerçek linlin. Çocuklarını yiyen kişi ise içindeki canavar. Luffy bir şekilde bunu çözdüğü zaman geriye pamuk şeker linlin kalacaktır.

Wano planına uymak zorundaydı orda verdiği bi söz var luffy için çok önemli bişey İttifak imkansız demiyorum daha öncede yazdım devlerle arasını falan yaparsa belki yada başka şekilde ama çok ileri bi zamanda olur olursa hapishanede şartları düşünmek lazım kaido tek attıktan sonra gelişmesi gerektiğinin farkına iyice vardığını düşünüyorum ona göre davrandı orda
Demek istediğini anlıyorum. Luffy yeterince düşünebilen biri olsa haklısın da. Ama bahsettiğimiz kişi Luffy olduğu için bu tarz planlanmış şeyleri otomatikman elememiz gerekir diye düşünüyorum :)
Zaman geçtiği için unuttum ben oraları. Linlin'in devlerden birini öldürmesinden ötürü meselesi var. Ama çocukluğunda hayli saf biri. Bu sırada caramel ana'yı yiyor muydu ne oluyordu da kafayı yiyordu işte o kısım muallak bende. Eğer öyleyse bu mesele çözülmeden ki meselenin ucu devlere dokunuyor linlin düşmez diye düşünüyorum. Ki iş bu noktaya geldiği zaman linlin'in düşme ihtimali de kalmıyor aslında. Çekiliyor linlin. Linlin'in herkesin bir arada yaşaması hayali aslında çocukluğundaki saf halinin getirisi. O hayali kuran kişi gerçek linlin. Çocuklarını yiyen kişi ise içindeki canavar. Luffy bir şekilde bunu çözdüğü zaman geriye pamuk şeker linlin kalacaktır.
Elbaf'ta gözükmesi gereken karakter hangisidir deseniz, ilk olarak Big Mom derim.

Iki Yonkou'nun düşmesini tek arc içinde mantıklı bulmuyorum. Aslında Kaido'nun, Linlin'den önce düşmesini de mantıklı bulmuyordum ama Big Mom'un Kaido ile konuşmasından sonra ve meyve verme olayı ile ben bu karakteri(Big Mom) ilerde göreceğimizi düşünmeye başladım. Yani Big Mom bana göre bu arcta inmeyecektir. Big Mom'da açıklanmayan gizemlerde olduğunu düşünmüyor değilim. Gizemli olması ve büyük olaylarda adı geçmesi bana göre bu arcta inmeyecektir fikrini daha baskın yapıyor.

Müttefiklik konusuna gelince ise öyle bir şey düşünmüyorum.

Elbaf'ta gözükmesi gereken karakter hangisidir deseniz, ilk olarak Big Mom derim.
Ben de öyle düşünüyorum. Fakat müttefik işi farklı bir olay. Linlin zaten tek başına da kaido'nun dengi bir karakter. Dolayısıyla dövüş son derece manasız olur. Buradan çıkan tek sonuç var ya linlin vazgeçerek ya da kafayı sıyırarak dövüş dışı kalacak. olan yine big mom severlere olacak yani

Demek istediğini anlıyorum. Luffy yeterince düşünebilen biri olsa haklısın da. Ama bahsettiğimiz kişi Luffy olduğu için bu tarz planlanmış şeyleri otomatikman elememiz gerekir diye düşünüyorum :)

Luffy için değer verdiği şeyler önceliklidir :good:

Ben de öyle düşünüyorum. Fakat müttefik işi farklı bir olay. Linlin zaten tek başına da kaido'nun dengi bir karakter. Dolayısıyla dövüş son derece manasız olur. Buradan çıkan tek sonuç var ya linlin vazgeçerek ya da kafayı sıyırarak dövüş dışı kalacak. olan yine big mom severlere olacak yani
Müttefiklik konusundan bende çok emin değilim açıkçası. Sadece, Lin Lin karakteri ve yaşanan bazı olaylardan dolayı değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca bir Yonkou'yu küçük düşürmeyecek türde geri çekilme olursa da beni tatmin eder.

Kaido düşecek orası kesin de BM'yi aradan nasıl çıkaracaklar onu kestiremiyorum. Büyük ihtimal wanoya sürpriz bir isim gelecek. Yoksa diğer türlü BM düşmez bu takımla. BM'nin tayfaya girmesinin de hiç bir mantığı da yok, yeni yetme bir velet dediği kişinin tayfasına mı girecek. 2 yonkou da wano sonu impel downun yollarını tutar.

Ben hala BMnin Elbafa kalacağını düşünüyorum. O kadının geçmişine Elbaf boş yere konmadı bence. Elbaf prensiyle ilgili bir şeyler yaşanırsa tadından yenmez

Öncelikle güzel konu olmuş eline sağlık.Görüşüme gelecek olursak Bm bence bu kadar düşmez.İki Yonko'nun Luffy tarafından yenilmesi serinin güç dengesi ve mantığını alt üst eder.Elbaf'a kalması doğru olur çünkü orası Big Mom için önemli olduğunu düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık