Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Tayfanın Müttefiği Olur Mu?

Wano'da 2 Yonkou'da Düşer mi?

• Kullanılan toplam oy
    71
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Veya Big Mom Hapishaneye geldiğinde ölümüne dövüşürdü. Ama onu da tercih etmedi. Bence Luffy'nin Big Mom'la bir sorunu kalmadı. Daha çok Big Mom'ın Luffy'yle sorunu var gibi.

Son düzenleme:
Düşecekse Kaido düşer orada iki yonkonun birden düşmesi abartılı olur. Bence BM bir şekilde Wano'dan ayrılmak zorunda kalacak. Karasakallar hazır BM yokken Tottoland'a saldırabilirler Poneglif için sonrasında BM haber alır ve Wano'dan ayrılır.

İttifak konusuna gelirsek zor ama ihtimali var. Klasik shounen olayı zaten kötülerin ana karakterin safına geçmesi. Dediğim gibi Karasakallar BM'nin adasını dağıtırsa belki Luffy'e olan kinini unutup yardım edebilir bizimkilere. BM'nin yine düşman olduğu üçüncü bir arc millet görmek istemez heralde.

Bu arada şimdi aklıma geldi. Luffy bunu Big Mom'a söylerken Kaido, Doflamingo veya yendiği diğerlerine söylediği şekilde söylemedi bence. O şekilde olsa Whole Cake'den Big Mom'ı yenmeden gitmemesi gerekirdi. Mesela burda da Big Mom çekilmezse eğer, Kaido'yu yenmek için Big Mom'ıda arada götürür. Öyle bir kararlılık Luffy'inki. Ama o zaman olmadıydı. Sanjiyi alıp gitti sadece.
Ordaki seviyesi ile luffynin işi biterdi katakuriyi zor yendi tayfanın tamamıda orda değildi kaçmaktan başka yapabileceği bişey yoktu

Evet Wano dışından bir sorun ortaya çıkarsa da çekilebilir Big Mom. Çocuklarıyla buluştuğunda böyle bir haber alabilir bir ihtimal.

Ordaki seviyesi ile luffynin işi biterdi katakuriyi zor yendi tayfanın tamamıda orda değildi kaçmaktan başka yapabileceği bişey yoktu
Benim bildiğim Luffy'nin öleceğini bilse savaşması gerekirdi orda. Big Mom'ın gelme ihtimali olmasına rağmen Sanji'yi beklemek için yerinde kaldı. Big Mom'ı yenmeyi kafaya koysa, Katakuriyle de dövüşmüş olsa çekilmezdi. Ama manganın o kısımlarını net hatırlamıyorum. Geri çekilme nedenini hatırlasam sana katılabilirim belki.

Benim bildiğim Luffy'nin öleceğini bilse savaşması gerekirdi orda. Big Mom'ın gelme ihtimali olmasına rağmen Sanji'yi beklemek için yerinde kaldı. Big Mom'ı yenmeyi kafaya koysa, Katakuriyle de dövüşmüş olsa çekilmezdi. Ama manganın o kısımlarını net hatırlamıyorum. Geri çekilme nedenini hatırlasam sana katılabilirim belki.
Dövüşecek dermanı bile kalmadıydıki luffynin ayrıca planları olduğu için ikiye ayrılmışlardı wanoda buluşcaklardı sanjiyi alıp orda seninde sıran gelecek manası çıkarıyorum ben

Dövüşecek dermanı bile kalmadıydıki luffynin ayrıca planları olduğu için ikiye ayrılmışlardı wanoda buluşcaklardı sanjiyi alıp orda seninde sıran gelecek manası çıkarıyorum ben
Planları çok takan biri olsa, tüm planı açığa çıkarmasıyla sonuçlanabilecek Kaido'dan tek yeme sahnesini görmemiş olurduk :) Ek olarak Big Mom hapishaneye geldiğinde gücü kuvveti yerindeydi. Ama orada da antreman moduna geçti. Yumruk atsın da bloklayayım falan modundaydı. Bunlar Luffy'ye göre hareketler değil bana kalırsa.

@Smoker belli. Epey bölümlere ayırmışsın. Okuması keyifliydi.
Ayrıca bir sorum olacak. Linlin çift kişilikli biri gibi. Biri çoçukça davranan tarafına karşın öteki saldırgan ve acımasız. Hatta yazdığın yazının gülme kısmında bile bunun belirtisi olarak gördüğüm; mamama ve hahaha olarak iki gülme çeşidine sahip; kendi canından yarattığı ruhlar ise sakin ve agresif olmak üzere iki görüntüleri var. Hatta bir adım öteye götürürsem bu düşüncemi şunu da eklerim: Linlin ve Big Mom olmak üzere iki adının olması.
Sorum şu: Linlin'in Karamel Ana'yı yediği düşünülür, acaba meyvenin özelliğinden dolayı Karamel Ana'nın ruhu(kişiliği) Linlin'e geçmiş olabilir mi?
Olacak hatta kendisini tayfa için feda edecek ballı çöreğim.

Veya Big Mom Hapishaneye geldiğinde ölümüne dövüşürdü. Ama onu da tercih etmedi. Bence Luffy'nin Big Mom'la bir sorunu kalmadı. Daha çok Big Mom'ın Luffy'yle sorunu var gibi.
Luffy insanların karakterini sezebiliyor. Linlin ile olan karşılaşmaların çoğunda öteki düşmanlarına takındığı tavrı değil daha yumuşak tavır takındı. Mesela hapishanede "dur yapma" gibi bir söylemde bulundu ki bu Luffy'e uyan bir tavır değil.

Olacak hatta kendisini tayfa için feda edecek ballı çöreğim.
Buraya da alıntı yapınca, bunun hakkında da başlığın var sandım hahahaha.
Bana katılmana sevindim bu arada teşekkürler :)
Luffy insanların karakterini sezebiliyor. Linlin ile olan karşılaşmaların çoğunda öteki düşmanlarına takındığı tavrı değil daha yumuşak tavır takındı. Mesela hapishanede "dur yapma" gibi bir söylemde bulundu ki bu Luffy'e uyan bir tavır değil.
"Luffy insanların karakterini sezebiliyor." o kadar yazmama gerek yokmuş gibi hissettim resmen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık