Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Tayfanın Müttefiği Olur Mu?

Wano'da 2 Yonkou'da Düşer mi?

• Kullanılan toplam oy
    71
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla kafasına vura vura ayıltacaklar gibi duruyo sonra düzgün savaşmaya başlar anca zoro enma ile sağlam bi yara açacak ama o kesin gibi duruyo
Şaka bi yana kafası kesilecek bu net nekadar indirilsede kaidoyu güç olarak geçmiş sayılmayacaklar daha çok yolları var enma keza boş sadece hakiyi iyi depoluyor enma olmasada zoro kaidoyu keser

Şaka bi yana kafası kesilecek bu net nekadar indirilsede kaidoyu güç olarak geçmiş sayılmayacaklar daha çok yolları var enma keza boş sadece hakiyi iyi depoluyor enma olmasada zoro kaidoyu keser
Aynen daha çok ekmek yemeleri lazım ama enma boş değil bence henüz kara kılıç seviyesinde değil buna rağmen çok güçlü zoronun elinde gelişcektir ama bi shusui değil tabi

Üye silindi 5781

Tamamiyle Oda kafası ile ikisi de düşere oy verdim. Yoksa sadece Kaido düşmeli.

Aynen daha çok ekmek yemeleri lazım ama enma boş değil bence henüz kara kılıç seviyesinde değil buna rağmen çok güçlü zoronun elinde gelişcektir ama bi shusui değil tabi
Şisu galiba ryumanın kiydi yanlış hatırlamıosam eski bir kılıçtı ve karartılınca sanırım degeri artmıştı kılıç güçlü bişey değildi galiba, kılıç mevzusunu adam akıllı işlemediki oda ha bana göre Best hangisi dersen enma derim herkes kullanamaz kılıcı haki emiyor ve güzelce boşaltıyor.

Üye silindi 5781

Ayrıca bu arcda Bigmom düşmez ise onun için ayrı bir arc daha yapması gerekicek. Tabi bi arc karasakal bir arc da imu vs diye giderse çok uzayacak onun için ikisi de bu arc düşer. @Capori
Aynen öyle. Zaman yok , kısıtlı. Luffy'ye bir kere Big Mom'i indirmek istediğini söyletti zaten.
Seriyi bu kadar uzatıp bir anda 4.5 yıl gibi inanılmaz bir kısa bir sürede bitirmeyi planlamak, Big Mom'un düşmesi gibi akla yatmayan olayları beraberinde getirecek maalesef.

Tamamiyle Oda kafası ile ikisi de düşere oy verdim. Yoksa sadece Kaido düşmeli.
Oda'ya belli olmuyor yapabilir gerçektende. Ama Big Mom'ın Elbaf'la kapanmamış bir hesabı var bence. Köyden kovmaları çok tatmin edici bir son değil benim için.
Ayrıca bu arcda Bigmom düşmez ise onun için ayrı bir arc daha yapması gerekicek. Tabi bi arc karasakal bir arc da imu vs diye giderse çok uzayacak onun için ikisi de bu arc düşer. @Capori
Big Mom için yeni bir arc geleceğini bende düşünmüyorum. Ayriyeten düşeceğine de pek ihtimal vermiyorum. O yüzden müttefik olabilme ihtimalleri var gözümde.
1000 bölüm oldu biri düşsün artık :good:
Biri düşsün de ikisi birden düşmesin :D

Şisu galiba ryumanın kiydi yanlış hatırlamıosam eski bir kılıçtı ve karartılınca sanırım degeri artmıştı kılıç güçlü bişey değildi galiba, kılıç mevzusunu adam akıllı işlemediki oda ha bana göre Best hangisi dersen enma derim herkes kullanamaz kılıcı haki emiyor ve güzelce boşaltıyor.
Ryumanın kılıcı en az enma kadar güçlü 21 ünlü kılıçtan biri enmanın potansiyeli çok yüksek ama özellikleri farklıdır büyük ihtimalle

Şöyle bir durum söz konusu, seride Lütfünün ağzından çıkan her şey yaşanacak demek oluyor. Lütfü Bigmomı indireceğini söyledi. Big mom bu arc düşecek fakat ondan sonra ailenin başına geçecek kişi katakuri olacağı için öyle bir ittifak yapılır diye düşünüyorum.
Bu arada şimdi aklıma geldi. Luffy bunu Big Mom'a söylerken Kaido, Doflamingo veya yendiği diğerlerine söylediği şekilde söylemedi bence. O şekilde olsa Whole Cake'den Big Mom'ı yenmeden gitmemesi gerekirdi. Mesela burda da Big Mom çekilmezse eğer, Kaido'yu yenmek için Big Mom'ıda arada götürür. Öyle bir kararlılık Luffy'inki. Ama o zaman olmadıydı. Sanjiyi alıp gitti sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık