Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Big Mom Sizi Tatmin Etti mi?

Big Mom Tatmin Etti Mi?

• Kullanılan toplam oy
    220
Daha ne bekliyordunuz ki? Ayrıca hasta da olsa , hakisi az kalmış da olsa Marineford’da Wb en az şuanki Kaido ve BM kadar güçlüdür.

Balık adam adasında cidden yonkou bu mu ya falan diyordum baya bi tatmin ediciydi kendi arcının başlarında da öyle ama wanoda cidden senaryo gereği beni hiç tatmin etmedi. Oda efendi seriyi hızlı bitireceğim diye kadının içine etti eğer wanoya hiç gelmeden elbafta baş düşman olsaydı ve kaidodan sonra inseydi cidden daha tatmin ederdi ve böyle olsun isterdim.

Sorun Koca Ana'da değil. Oda Wano arkında bir tane dövüşü tutarlı işleyemedi. Seriyi bitirme yolundayken bundan sonra daha fazla tatminsizlikler yaşayacağız gibi görünüyor. Belki Luffy'nin olduğu dövüşlerde olmaz.
Bence seriyi bitirmek için çok hızlandı. Balıkadamda punk hazardta dressrosada, zouda o kadar fazla vakit geçirdiler ki hiç de gelişmediler bu sürede usopp hariç. Daha sonra tüm kekte de biraz kıpırtılar gördük ama bir tek luffy ve sanjiye odaklanıldı. Burada da 4 büyük bölüm boyunca olmayan gelişme bir anda olup hakkettikleri yere gelince de insanlar yadırgamaya başladı.

Sadece hasır şapkalar için de değil. Koca anayı korkutan law ne hikmetse vergo tarafından çöp torbasına çevrilir, doflamingo tarafından sümüklü çocuk günlerine döndürülür ve mucizevi wanonun kutsal suyu ve toprağıyla bir anda çoşar. Begenin müthiş meyve avantajıyla dayanamadığı yumrukların kaç katına son enerjisi kalmışken ”yersek“ dayanır ve işini bitirecek hamleyi yapar.

Kid konusunda bence iyi işledi. Hiç bir bilgi vermemişti, sanırım en başta kızılsaçın adamları buna iyi bir ders verdi, daha sonra kaido tarafından esir alındı. Bu arada iyi güçlenmiştir şaşırtmaz.

Sonuç olarak zaman atlaması sonrası aşırı yavaş giden seri bir anda yaklaşık 5 kat hızlanınca insanlar yadırgadı ama bence çok da yadırganacak bir durum yoktu.

Koca ananın page1a yaptığı saldırıyı buradakilere yapmamasının hiç bir açıklaması yok. Belki düşmemiştir ve law bir kez daha birbirlerine temas etmiyorlar sözünü kid ve koca ana için söyler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 3)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık