Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Big Mom Sizi Tatmin Etti mi?

Big Mom Tatmin Etti Mi?

• Kullanılan toplam oy
    220
yenilme şekli çok basit kaçtı. tabii ki hızlı bitmek zorundaydı ama ben en azından 2 tayfanın da arkada tezahürat yapmak yerine fedakarlık yapıp savaşmasını isterdim. BM nin gerçek bir imparator gibi değil de malca hatalar yapıp oğlu adada ne olduğunu görebilirken üstünden/altından gelen saldırıları ard arda görememesi ve ağır hasarlar alması gibi saçma olaylarla yenilmesi. ve daha aynı bölümde kendi ruhundan verip iyileşebilirken 2. ağır darbeyi alınca hızlıca aynısını yapıp kendini garantiye almaması felan bilmiyorum. ya BM imparatorluğu kendi gücüyle değil ailesinin çok sağlam olmasından dolayı aldığını yada sadece mal ve sırf yenilsin diye konulmuş boş bir karakter olduğunu düşündürttü. kaido kaç bölümdür savaşıyor 9 kınla kızıyla süpernovalarla minklerle ve gerçekten ünvanının hakkını verirken bm hayal kırıklığı oldu benim için

Hacıyatmaz denmişti bölüm yorumlarında, daha güzel tanımlanamazdı ne eksik ne fazla. Ne kadar güçlü dayanıklı olursa olsun o ilk gösteriminde verdiği korkutuculuğu bir daha veremedi. Tüm kek adasında da gözümdeki imajında değildi ama orada yok tatlı krizi yok anasının resmi falan diyip altına bir sebep koyup öyle şaklabana çeviriyordu karakteri, şuanki hali içler acısı tam bir hayal kırıklığı.

Şöyle ki güç olarak tatmin etti fakat 2 Novaya netice olarak üstün gelememesi ve seri içinde maymuna dönüştürülmesi hiç tatmin etmedi ama soru güç ile alakalı olduğu için evet diyorum

BM nin yenildiğini sanmıyorum. Ayrıca Law, Bm için olabilecek en iyi rakiplerden biriydi çünkü içeriden saldırıyor. Law yerine 2 tane daha Kid olsaydı mesela, Bm çok zorlanmadan yenerdi.

Karakterinden beklentim yoktu ama yonkou olarak tatmin etmedi. Kid ve Law her ne kadar güçlensede garip geldi.

Şaşırttı ama dövüşü yarım bırakıp gitmek, merhamet göstermek ailede olan bişeymiş demek ki. Boşuna kata’nın üstüne gitmişiz.

BM nin yenildiğini sanmıyorum. Ayrıca Law, Bm için olabilecek en iyi rakiplerden biriydi çünkü içeriden saldırıyor. Law yerine 2 tane daha Kid olsaydı mesela, Bm çok zorlanmadan yenerdi.
%95 yenildi ki son sayfada yazısı bile var.Sadece BM ye karşı değil genel olarak op bir meyvesi var Law'ın.Wano da meyve uyandırmasıyla amiral seviyesine adımını attı

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık