Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Big Mom Sizi Tatmin Etti mi?

Big Mom Tatmin Etti Mi?

• Kullanılan toplam oy
    220
Artı olarak karakterlerin boyutları çok büyük bence bu da başka bi etken gibi geliyor bana maximum doffy veya wb kadar olmalıydılar.Böyle olmaları çok itici ve basit gösteriyor yonkoları.

Güç konusunda bize gösterilebilecek her şeyi göstermese de gücü beni tatmin etti. Daha bir çocukken bile Elbaf köyünü yıkması ve onu kimsenin durduramamış olması çok iyiydi. Kadının fiziksel gücü ve yıkıcılığı çok efsane. Tek eksiği yaşadığı psikolojik sorunları sadece. Bir gece boyunca Kaido ile kapıştı. Muhtemelen fiziksel güçlerini kapıştırdılar ve birbirlerine üstünlük kuramadıkları gösterildi. Yani bütün güçleriyle olan.bir dövüş değildi. Yanında Homies'leri yoktu. Kaido da muhtemelen hibrid form açmamıştır.

Elbaf'ta yine göreceğimi hissediyorum. Umarım gelir ve gerçek gücünü gösterir.

Şu şarkı söyleyip pasta yedeği bölüm, 2 yıllık ardan sonraki en iyi bölüm olmasına rağmen büyük hayal kırıklığı. Gerçi Soda seriyi aşırı hızlandırdı o yüzden pek fazla işlemiyor artık diğer karakterleri.

Bm Ray'i döver diyenler utanır mı? Sanmam.
Niye utanayım ya? BM, Ray'ı ray yapar üzerenden tren gibi geçer.

Law, 5 Milyarlık meyve sahibi. O meyvenin öyle bir gücü olması gayet normal. Zaten Law o hasarı vermese Kid yırtıp başına geçirse alamaz Big Mom'u.

Ayrıca Kid'in uyanışı da her geçen gün daha göze güzel gelmeye başladı. Big Mom'un kafasına "S", duvara "N" harfi koydu ve Big Mom'u mıknatısa dönüştürdü ve duvara yapıştırdı. Big Mom'un cüssesi de çok büyük olunca etkili oldu.

Kadın çok sağlam hasarlar yedi ve halen ayakta ve yenilmediyse serinin en tank karakteri olduğunu gösterecektir. Rayleigh bu hasarların yarısını bile yese bir daha ayağa kalkamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık