Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazsakal Korsanları vs. Kaido & Charlotte Linlin İttifakı

Beyazsakal mı ? Canavar Kardeşler mi ?

• Kullanılan toplam oy
    124
son bir kac gündür foruma tekrar ugramaya basladım ve baslıkları okurken seni engellemisim onu fark ettim seni niye engellemisim hatırlamıyorum ama kayıt oldugum tarih 8 Tem 2018 den beri sadece 1 tek seni engellemisim, 1 ,2 kez tartısmaya girdiğiim üstü kapalı hakaret yediğim kişileri bile engellemedim . Engellide olsan ben sayfayı actıgımda sayfalarda bu adam bisey yazdı engeli kaldır ve oku diye karsıma cıkıyor. oldukca aktif bir üyesin , bu kadar emek veriyorsan engellemis olmak benim ayıbımdır dedim en azından okur gecerim düsüncesindeydim sonucta ikimizde okuyucuyuz . Ama Son attıgın mesajdam sonra sanal karakterleri oyuncak oynar gibi çarpıstırmaktan hatta nereye carpıstırdıgını umursamayan keyif alan iş bilmezlere saygı falan gösteremiycem . Marineford savası ile ilgili yaklasık 4 ay önce bir analiz paylamıştım bu forumda biraz uzun ve düzensiz oldugu pek okuyan olmadı ama benim elim kimin neresindeymis kafam nerdeymis cok merak ediyorsan bana özelden ulaş linki atarım hatta üstüne eklerim bu arada seni engellemiycem ama boş görürsem usulüyle yapıstırıcam.
Üleeeeee bileydim yazmazdım. Bence sen beni engelle. Bu tarz şeylere takılmam ben. Ne kadar yüzeysel de yazsan gerilmeni istemem açıkçası. Hoşçakal değişkenmadde :)

Beyazsakal tayfasının ve en son zaman atlaması öncesi aksiyonda gördüğümüz kişileri bugünün haki tarzıyla yorumlayacak ve onlarında en az kendi denkleri kadar ileri seviye silahlanma kullanabildiği, kral hakisi olanların bunu dövüşüne ekleyebildiğini vs varsayacaksak o zaman benim oyum beyazsakal ekibine gidiyor.

1.si WB sadece yaşlıysa sadece (yani bir bakıma fiziksel olarak ve haki olarak MF Garp ile Sabaody Rayleigh arasında bir yerdeyse en kötüsü bu zaten onu otomatikman hem Kaido hem Bİg MoM'ın üstüne kor (ayrı ayrı) Yani en güçlü kişi WB tarafında . Tek sorun WB tayfası adına buranın en zayıf kişileri olan Inu ve Neko WB tarafında. Ancak öte yandan WB'nin kumandan kadrosu aşırı elit. Oden, Teach, Marco bunların üçü de Kata ve King'den iyidir. Ace, Jozu, Vista üçlüsü de karşıdaki her 2. ve 3. komutanlardan çok daha iyi. Yani evet alt seviyelerde Jack + peros >= Inu + Neko Ancak komutanlar konusunda WB tayfası çok elit.

Açıkçası BM benim gözümde sadece öldürmesi çok zor birisi onun haricinde rahatlıkla savaş içinde pasifize edilebilen birisi. Öldürmek şart değil gerekirse sona saklarsın.

Oden Vs Kaido -> Sonuç iki türlü de sonuçlanabilir. Kaido şu an o anki halinden daha güçlü ancak kılıç ustalarına karşı zaafı çok açık Kaido'nun, Oden hala alabilir.

Wb Vs BM -> WB rahat akar

Marco > King

Teach >= Kata (iki türlü de gider)

Jozu VS Cracker -> Jozu tükürür

Ace Vs Queen -> Ace kavurur

Vista Vs Smoothie -> Smoothie featless, Ancak Moria'nın bile gençlik yıllarında yapabildiği bir şeyi (Wano'ya çıkıp, Kaido ile yüzleşmek) Smoothie arc başından beridir yapamıyor WCI arkında da çok silikti. Vista akar.

Jack + Peros > Inu + Neko

Sonuç: Dediğim gibi kumandanlar tarafından ciddi kalite farkı olduğundan eninde sonunda daha kalabalık taraf WB tarafı olacak.

Son düzenleme:
Oden'i küçümsemeyin. Kaido kendisiyle 1'e 1 dövüşebilecekler arasında Oden'i görürken, Linlin'i görmüyor.

Kaido, Linlin, Smoothie ve Cracker alır. Zaten önemli olan Kaido ve Linlin'in alması.

Kaido sadece çatıda Luffy iki sefer etkisiz hale getirdi, kaido zayıf değil Luffy'nin arkasında sağlamdı.
Linlin, Oden'ı yer. Mecazen de değil. Oden da daha kral hakili atak ne bilmediği dönemi bu, rakip bile olamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık