Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazsakal Korsanları vs. Kaido & Charlotte Linlin İttifakı

Beyazsakal mı ? Canavar Kardeşler mi ?

• Kullanılan toplam oy
    124
Baliciye koptum. Hahahahahah :hhh:
o ikisi beni gerçekten zorladı oldukları gibi bırakmak zorunda kaldım ama adamların ne bir seri icinde lakapları nede kendilerine koydukları bir hedef var ,korsanlar için envai çeşit meslek sahibi adam var ama .DDD one piece bitti baska serilerden buluyım dedim yine olmadı .

O kadar da değil... Biraz zor tutar ölü Wb az daha tek atıyordu.
Ace bile sağlıklı yaşlı Beyazsakal'ın elini yakabiliyorken ve Naginata silahını düşürtebiliyorken, ondan çok daha kuvvetli olan Karasakal'ın tek yiyeceğini mi düşünüyorsun cidden? Burada 2 vuruş yapıyor (hatta öncesinde yine deprem ile bir saldırısı var uzaktan, 3 saldırıda sayılabilir), o bile yeterli değil ki Karasakal halen tabancası ile Beyazsakal'a ateş etmeye devam ediyor, ondan sonra yaptıkları ortada. Yani Beyazsakal'ın Karasakal'a hasar vermesi için çok daha güçlü saldırılar yapması lazım, 2 saldırı doğru düzgün Karasakal'ı yavaşlatamadı bile, tabanca ile öldürmeye devam etti, 2.ci meyveyi çaldı, Filo Amirali ile dövüştü vesaire.

Buradaki olayı zaten Beyazsakal söylüyor, bu kullandığın yanlış bir mangapanda çevirisi. Beyazsakal burada kendine aşırı güvenip dikkatsiz davrandın diyor, aynı Magellan'a karşı olduğu gibi, sonradan Magellan'a ne oldu biliyoruz. Yani bu bir şeyi kanıtlayacaksa, o da Karasakal Beyazsakal'a 2 defa vurma şansı vermesine rağmen Beyazsakal'ın onu yavaşlatamaması, eğer Kral Haki ile vurabilseydi belki biraz yavaşlayabilirdi. Yine de Beyazsakal'ın saldırıları çok güçlüydü, Akainu aynı saldırıları alıp karşılık veremedi mesala, bu Karasakal'ın gücünü gösteriyor.

Daha 24 oy atılmış. Değiştir bence yoksa ucunu alamazsın.
Yaşlı WB olsa çok arada kalan olurdu. WB-Kaido eşlemesi en önemli eşleşme. Oradan net sonuç çıkması anketten de net sonuç çıkması demek. Net sonuç çıkmaması için yaşlı WB koymalıydın.
Değiştirdim;
*Herkes en güçlü halinde... Newgate'in hastalık sorunları yok ama yaşlı
Oluşum dahilse Kaido tarafı değilse Wb tarafı kazanır.İsimleri yazmışsın ya sadece o isimler varsa yani.
Evet sadece oradaki isimler var. Organizasyonu eklesem Wbye tümenler, kınlar ve squard ve oarsı eklerdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık