Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazsakal Korsanları vs. Kaido & Charlotte Linlin İttifakı

Beyazsakal mı ? Canavar Kardeşler mi ?

• Kullanılan toplam oy
    124
Burada iki önemli durum var. Birincisi Teach meyveli mi meyvesiz mi? İkincisiyse dolunay var mı yok mu? İnu ve Neko dolunayda mı dövüşecek, yoksa gündüz mü olacak dövüş?

Çok zorlu eşleşme normalde iki yonkonun olduğu taraf ağır basardı her türlü fakat zirve Wb'yi ele alıyoruz burada. Wb Kaido'yu yer. Oden uzun süre BM'yi oyalar. Marco, Ace, Teach, Jozu, Vista ve kedi köpek kardeşler Kata, King, Queen, Çöpiti, Jack ve Cracker'ı yenerler. O noktadan sonra Bm bütün alanı domine edemeyeceğine göre çok zorlu bir dövüş sonrası Wb tarafı galip gelir. Zirve Wb olmasaydı Kaido-Bm tarafı kazanır derdim bu arada.

Oden'in yonkou kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum. Böyle bir eşleşmede farkı belirleyecek isim Big Mom olur ama yeterli gelmez. Jack vs İnu, Big Mom vs Oden hariç bütün eşleşmeleri Beyazsakal tarafı kazanır.

O zaman Beyazsakal ve tayfası derim ama çok zorlu olur.
Katılıyorum bence baya dengeli ayarladım.

En güçlü kümede Newgate, Linlin ve Kaido'dan bir tık güçlü desek. Oden'de Kaido ve Linlin'den bir tık güçsüz kabul etsek en kritik dövüşler dengeli...

Marco ve Teach, King ve Katakuri de çok dengeli görünüyor. Marco tank, Teach ekibin saldırı gücü. Katakuri ve King dengeli dövüşçüler...

Smoothie ve Queen, Jozu ve Ace keza izlemesi oldukça keyifli bir başka karşılaşma olurdu. Sizi bilmem ama ben hepsini ikinci komutan klasmanında görüyorum.

Cracker ve Vista dişe diş geçer.

Jack, Perospero, Neko ve Inu eşleşmelerini zaten mangada gördük.

Ben, Deprem meyvesi ve Prime Wb farkıyla attım Beyazsakallara...

Prime WB ağır kaçar. Tek başına bu denklemi bozuyor. Oden ve Linlin denk kapışır. Teach de Kata'ya ağır gelir. King ve Marco nötrlese birbirini. Alttaki dövüşler de az çok denk gider. Gitmese bile sağ kol altı çok etki etmez. Kaido'yu orta zorluk halleden WB geri kalanların da içinden geçer.

Edit: Prime WB, Kaido'yu yendikten sonra handikaplı bile olsa onu durduracak kimse yok. Yaşlı WB bile ölümüne yaralı haliyle Teach tokatlıyordu.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık