Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazsakal Korsanları vs. Kaido & Charlotte Linlin İttifakı

Beyazsakal mı ? Canavar Kardeşler mi ?

• Kullanılan toplam oy
    124
Kaido vs Newgate = Newgate hastalık sorunları olmasa bile yaşlılık ona güç kaybı getiriyor bunu Mf de squardo wb yi bıçakladığı zaman Marco " süpriz bir saldırı bile olsa kolaylıkla atlatabilirdi " diyor yani saldırıyı atlatmak bir yana saldırıdan hasar yemek bir yana burada Kaido prime olduğu için ve en güçlü denildiğini de baz alarak Kaido diyorum

Linlin vs Oden = Linlin

Katakuri vs Teach = Katakuri

King vs Marco = Marco

Queen ve Jozu = Jozu

Smoothie vs Ace = Ace

Cracker vs Vista = Vista

Doflamingo vs Jimbei = açık ara Jimbei

Jack vs Inuarashi = Inu

Perospero vs Nekomamushi = Neko

Son düzenleme:
Kaido vs Newgate -> Wb hasta ise kaybeder.

Linlin vs Oden -> Oden bence yonkou seviyesi ama Linlin pek kaybedecek gibi gelmedi. 51 49 Linlin kazanır derim.

Katakuri vs Teach -> tek meyveli teachin o hali bile yc1 üstü gibi geliyor bana. Teach kazanır.

King vs Marco -> Marco kazanır

Queen ve Jozu -> Jozu kazanır.

Smoothie vs Ace -> Ace kazanır.

Cracker vs Vista -> Cracker kazanır.

Doflamingo vs Jimbei -> Doflamingo kazanır.

Jack vs Inuarashi -> İnuarashi kazanır.

Perospero vs Nekomamushi -> Nekomamushi kazanır.

Sayı farkıyla Wb tayfası dedim ama 2 yonkounun düşmediği yerde Kaido Linlin ittifakı da denebilir belki.

Yaşlı Newgate databook'da en güçlü yonko olarak geçiyordu.
vivre cardta wb nin muhteşem korsan çağı öncesi en güçlü olarak bilindiği yazıyor" strongest in the world" yani bu lakap ta roger ın idamından öncesine dayanıyor açıkçası wb nin zayıflamış halinin en güçlü olduğunu düşünmüyorum

Zoro ile bir değil. WB iradesi ile ömür süresini uzatıyordu anca. Bir de irade ayağının kime vurulduğu belli. Akainu'nun yediği saldırı ile ada ikiye ayrılıyor adam yaeiga düşüyor. Akainu tabi savaş dışı kalacak. Teach de de o kadar yarık olsun o yarığa düşer. Akainu anlık hareketsiz kaldı ama düşer düşmez yukarı doğru yol yapamaya başladığı çok bariz.
Nerede bariz ?

Bu konu farklı yorumlara açık.Anlık K.O oldu en fazla Saka.Tabii sadece bu da değil felç oldu bununla beraber.Ama bilincini kaybetmemiş tam K.O olmamış yani düşerken Shirohige diye bağırıyordu çünkü.Bence hemen yol yapamamıştır 5-10 dk felcin etkisinin geçmesi lazım.Wb takip etse öldürürdü ama çukura atlayacak hali yok boş işlerle uğraşmaz zaten.

Bilinçsiz olsa denize düşer.
Deniz mi var orada ? O araya suların girdiğini gördük mü ? Donmuştu zaten etrafı sanmıyorum ki denize düşsün.

Bu konu farklı yorumlara açık.Anlık K.O oldu en fazla Saka.Tabii sadece bu da değil felç oldu bununla beraber.Ama bilincini kaybetmemiş tam K.O olmamış yani düşerken Shirohige diye bağırıyordu çünkü.Bence hemen yol yapamamıştır 5-10 dk felcin etkisinin geçmesi lazım.Wb takip etse öldürürdü ama çukura atlayacak hali yok boş işlerle uğraşmaz zaten.
Akainu düştükten sonra neredeyse 2 bölüm geçiyor. @Alpamis'a sorsak 10 saniye der :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık