Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazsakal Korsanları vs. Kaido & Charlotte Linlin İttifakı

Beyazsakal mı ? Canavar Kardeşler mi ?

• Kullanılan toplam oy
    124
Akainu'nun düşmesi ile cikmasi arasında bence en fazla 10-15 dakika var. Bu sürede düştüğü yerden erite erite çıkması için geçen süredir. Adamın dinlenmiş gelmiş gibi hali yok öyle biri de değil. Düşerken bilinci kapalı değildi.

1.5 bölüm var yok. 10-15 dakika bile yoktur.
Çıkması en fazla 1,2 dakika alır. Çekirdekten çıkmıyor yukarı ve düşmesiyle tekrar gelmesi arasında bir sürü olay var.

Çıkması en fazla 1,2 dakika alır. Çekirdekten çıkmıyor yukarı ve düşmesiyle tekrar gelmesi arasında bir sürü olay var.
1,2 dakika alıyorsa 1,2 dakika geçmiş demektir. Çok zaman geçmiyor o arada. Adam sadece o an hareket edemedi aşağı düştü. Çok da olay olmuyor arada. Olaylar hızlı gerçekleşiyor. Vallaahi Akainu'nun geliş şeklinde o kadar zaman boyunca yukarı çıkmakla.baya meşgul olduğunu alıyorum sahneden. Adama bakınca diyemiyorum bu adam dinlendi de geldi.

Kaido-Big Mom ittifakı ezer geçer, baya tek taraflı olur.

Kaido vs Whitebeard=Uzun süre denk gider, Wb üstünlük sağlayabilir ama BM yardıma gelince ve 2vs1 olunca ezilir.

BM vs Oden=Oden tek yer

Katakuri vs Blackbeard=Katakuri kazanır

King vs Marco= Emin olamamakla birlikte Marco diyorum ama çok zorlu geçer, kazanan taraf dövüşe geri katılamaz.

Queen ve Jozu= Queen alır

Smoothie vs Ace= Gönlümden Ace geçiyor, Ace diyeyim

Cracker vs Vista= Cracker

Doflamingo vs Jimbei= Doflamingo çok rahat ezer

Jack vs köpek= Tüm mink ordusu 5 gün dinlene dinlene bu adamla dövüştü, ona rağmen Jack inmedi. Rahatlıkla Jack alır.

Peros vs kedi=Peros alır

Son düzenleme:
Kaido-Big Mom ittifakı ezer geçer, baya tek taraflı olur.

Kaido vs Whitebeard=Uzun süre denk gider, Wb üstünlük sağlayabilir ama BM yardıma gelince ve 2vs1 olunca ezilir.

BM vs Oden=Oden tek yer

Katakuri vs Blackbeard=Katakuri kazanır

King vs Marco= Emin olamamakla birlikte Marco diyorum ama çok zorlu geçer, kazanan taraf dövüşe geri katılamaz.

Queen ve Jozu= Queen alır

Smoothie vs Ace= Gönlümden Ace geçiyor, Ace diyeyim

Cracker vs Vista= Cracker

Doflamingo vs Jimbei= Doflamingo çok rahat ezer

Jack vs köpek= Tüm mink ordusu 5 gün dinlene dinlene bu adamla dövüştü, ona rağmen Jack inmedi. Rahatlıkla Jack alır.

Peros vs kedi=Peros alır
neredeyse birebir aynı sekilde dusunmusuz

1,2 dakika alıyorsa 1,2 dakika geçmiş demektir. Çok zaman geçmiyor o arada. Adam sadece o an hareket edemedi aşağı düştü. Çok da olay olmuyor arada. Olaylar hızlı gerçekleşiyor. Vallaahi Akainu'nun geliş şeklinde o kadar zaman boyunca yukarı çıkmakla.baya meşgul olduğunu alıyorum sahneden. Adama bakınca diyemiyorum bu adam dinlendi de geldi.
Hı hı tamam :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık