Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazsakal Korsanları vs. Kaido & Charlotte Linlin İttifakı

Beyazsakal mı ? Canavar Kardeşler mi ?

• Kullanılan toplam oy
    124
Boyut olarak zaman atlaması sonrası da aynı. Databook tarafından sağlaması yapıldı.

Hem ilk görünüş (debut) hem zaman atlaması (after time skip) sonrası aynı;

HEIGHT:
344 cm (11'3½") (debut, after timeskip)[9][13

o zaman odanın sorunları var :d

kim demiş ? Marinefordda haki mi gördün neye göre kıyas yapıyorsun ? Linlinin kendisi Shanksı, Kaidoyu hatta Newgatei geçip kk olmuştum diyor
Bir hastalığın artmasıyla adam kral haki salamayacak hale geldi. Tabii zayıf. Kaido'nun kral hakisi Prime Wb'den bile aman aman geride değildir. Kapışabilir yani. Ama yaşlı Wb'den de üstündür. Bazı şeyler için illa panel mi lazım?

Bir hastalığın artmasıyla adam kral haki salamayacak hale geldi. Tabii zayıf. Kaido'nun kral hakisi Prime Wb'den bile aman aman geride değildir. Kapışabilir yani. Ama yaşlı Wb'den de üstündür. Bazı şeyler için illa panel mi lazım?
Yok lazım olan paneli ben anlatıyorum zaten.. Prime wbden kasıt yok.. Linlini sözü çok açık Kaidoyu onun kadar tanıyanda çok azdır

Yok lazım olan paneli ben anlatıyorum zaten.. Prime wbden kasıt yok.. Linlini sözü çok açık Kaidoyu onun kadar tanıyanda çok azdır
Sonuçta Wb daha üstündü diye biliyorum Rocks zamanlarında. Wb'yi üstün görmesi normal. Ayrıca Kaido hakkında da çocukmuş gibi konuşuyor ama aralarında fark yok. Hatta Kaido çok daha iyi şeyler gösterdi. Sırf oradan bence böyle bir çıkarım yapılamaz.
Böyle bir ihtimali gözden kaçırmamak lazım. Ayrıca güncel Wb'den de haberdar değil büyük ihtimalle.

Yami Teach'i neden çok güçlü görüyorsunuz.Bana kalırsa bir sağ kolu yenmesi zor.
MF'de haki çizilmediği için o konu belirsiz ancak meyve, dayanıklılık ve fiziksel güçte sağ kollardan üstün. Hani Akainu övülüyor ya WB'ye yenildikten kısa bir süre sonra komutanların karşına dikildi diye; Teach bir uzaktan deprem, bir suratına deprem bir de bisento ile kesildikten hemen sonra kalkıp Garp ve Sengoku'nun karşısına dikilecek dayanıklılığı buluyor. Meyveler sonradan gelse de adamda yonkouların canavar vücudundan varmış zaten.

MF'de haki çizilmediği için o konu belirsiz ancak meyve, dayanıklılık ve fiziksel güçte sağ kollardan üstün. Hani Akainu övülüyor ya WB'ye yenildikten kısa bir süre sonra komutanların karşına dikildi diye; Teach bir uzaktan deprem, bir suratına deprem bir de bisento ile kesildikten hemen sonra kalkıp Garp ve Sengoku'nun karşısına dikilecek dayanıklılığı buluyor. Meyveler sonradan gelse de adamda yonkouların canavar vücudundan varmış zaten.
İyi ama Akainu'nun yediği saldırı ile Teach'inkiler bir değil. Teach ölmek üzere olan WB'den yedi. Uzaktan yediği saldırı da tam net değil yediği. Şunu demek istiyorum Akainu'nun yedikleri bariz daha güçlüdür. Ve bence dayanıklılıkta zirvelerden biri Akainu.

İyi ama Akainu'nun yediği saldırı ile Teach'inkiler bir değil. Teach ölmek üzere olan WB'den yedi. Uzaktan yediği saldırı da tam net değil yediği. Şunu demek istiyorum Akainu'nun yedikleri bariz daha güçlüdür. Ve bence dayanıklılıkta zirvelerden biri Akainu.
Akainu ölmek üzere olan WB'den darbe yemedi mi diyorsun yani? Akainu'nun ikinci yediği son darbeden sonra WB zaten bir daha hasar almadı birebir aynı WB ile karşılaştı Teach, Akainu'ya bitirici vuruşu yapan WB ile. Buna nasıl aynı değil diyorsun anlam veremedim.

Ayrıca WB bisento ile Akainu'nun köpek magma saldırısını tek elle kenara fırlattı Teach'e ise iki elle bisento vuruşu yaptı.

Deprem balonlarını kıyaslarsan Teach'in yediği deprem balonunun yarattığı alan hasarı Akainu'nun yediği deprem balonu hasarından daha yüksek, tek fark WB bir defa deprem yerine bir defa bisento ile vurdu, Akainu iki defa deprem ile vuruldu, biri kesici diğeri fiziksel darbe hangisi daha kuvvetli neye göre karar veriyorsun?

Mesela WB bisento ile Kizaru'ya saldırıyor, Shanks'a bisento ile saldırıyor, Akainu'nun köpek magma saldırısını bisento ile blokluyor, fark varsa onlara karşı gücünü geri tuttu demek olur bu.
Sağlam Hakisi ve savunması iyi olan karakterlere karşı zayıf yami teach,Ace ı alır çünkü ace'de bunların ikiside yoktu meyveside ölümcül değildi.
Antik Zoan Ulti tekleyen Yamato'ya ve Who-'s Who'nun Tekkai ve Silahlanma Haki'sini aşabilen Jinbe'ye yenilmeyen Ace'in mi zayıf savunması var? Kaldı ki Ace bunlarla dövüşürken daha zayıftı, tam gücüne bile ulaşmamıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık