Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazsakal Korsanları vs. Kaido & Charlotte Linlin İttifakı

Beyazsakal mı ? Canavar Kardeşler mi ?

• Kullanılan toplam oy
    124
Kaido + Mama vs Newgate => Kaido ve Anam kazanır.

Linlin vs Oden => Anam seri bi sekilde Oden manyagini yer ve 1k Canavar Kaido ortagına yardım etmeye gider.

Katakuri vs Teach => Katakuri kazanır

King vs Marco => Marco kazanır

Queen ve Ace => Ace kazanır

Smoothie vs Jozu => Smoothie kazanır

Cracker vs Vista => Cracker kazanır

Doflamingo vs Jimbei => Doflamingo kazanır

Jack vs Inuarashi => Jack kazanır

Perospero vs Nekomamushi => Perospero oz abim kazansın nefret ediyorum su kedi kopekten zaten cok etkilemiyor anam ve ortagi her turlu yok etti

Kaido + Mama vs Newgate => Kaido ve Anam kazanır.

Linlin vs Oden => Anam seri bi sekilde Oden manyagini yer ve 1k Canavar Kaido ortagına yardım etmeye gider.

Katakuri vs Teach => Katakuri kazanır

King vs Marco => Marco kazanır

Queen ve Ace => Ace kazanır

Smoothie vs Jozu => Smoothie kazanır

Cracker vs Vista => Cracker kazanır

Doflamingo vs Jimbei => Doflamingo kazanır

Jack vs Inuarashi => Jack kazanır

Perospero vs Nekomamushi => Perospero oz abim kazansın nefret ediyorum su kedi kopekten zaten cok etkilemiyor anam ve ortagi her turlu yok etti
Aşağı yukarı böyle Jimbei kısmı hariç ... ayrıca vista vs cracker da vista alır diyorum

Nerede hatırlamıyorum açıkçası. Ayrıca sözlere bakarak yürünmez bence. Feat'lere bakarsak Kaido çok net çok daha üstün.
3 tür hakide de Kaido, savunmada da, iyileşmede de Kaido, hızda da Kaido. Dayanıklılık iki tarafa da gidebilir emin değilim. Meyve konusunda ise atak gücü olarak deprem alabilir ama 1'e 1 dövüşte Kaido'nun meyvesi ekstra hız, dayanıklılık, iyileşme, fiziksel güç ve benzeri şeyler veriyor. Element kontrolünü katmıyorum bile. Yani bence onda da en fazla eşitlik olur. O da deprem meyvesinin abartılı şekilde güçlü atakları için.
İki yıl önceki ve sonraki karakteri featsel olarak mı kıyaslıyorsun :d Opde anlatılar çok daha önemli, çok dövüş var sanki.. Ayrıca mf wbden örnek veriyorsun biz hasta olmadığı bir senaryoyu konuşuyoruz.

Linlinin, Lola elimde olsaydı kk olurdum konuşması bu arada...

Yami Teach'i neden çok güçlü görüyorsunuz.Bana kalırsa bir sağ kolu yenmesi zor.
Sence Yonko sağ kolları Deprem meyvesine sahip olsalar Yonko olabilirler mi? Bence olamazlar.

Ayrıca Shanks bu adamın meyvesiz gücünü övdü, Mihawk ile kıyasladı, 0 meyveli halini.

Amirallerin, Yami Teach'ten ne artısı var? Meyve gücü olarak artıları yok. Amiraller meyvesiz haliyle Shanks ile kapışabilir mi? Onların vücutları Teach'in vücudu gibi anormal mi? (Marco'nun bahsettiği olay ve uyumaya ihtiyacı olmaması).

Big mom'ın meyvesiz sahip olduğu avantajı saymazsak (5 yaşındayken dev yeniyordu, derisi çok kalın vesaire), Teach'in çok genç yaşta sahip olduğu yetenek kesinlikle çok büyük avantaj, uyumaya ihtiyacın olmaması harika bir yetenek, adam yorulmuyor, Haki'si de diğerlerine göre daha fazladır, uykuya ihtiyacı olmamasından ötürü.

Haki bitebilen bir yetenek, bunun bitmeside karakterlerin yorulması ve uykuya ihtiyacı olmasından kaynaklı. Teach uzun süren bir dövüşe girerse çok büyük avantajı olur, süre limiti yok gibi bir şey, rakibi mutlaka yorulacak, kendisi yorulmayacak. Big mom'ın meyvesiz sahip olduğu güce rağmen uyumaya ihtiyacı var.

Teach King'in ırkının gücünü iptal edemiyorsa meyvelerdeki gibi alevini açık tuttuğu sürece yenememe ihtimali var. Teach'e karşı hıza gerek yok çünkü. Alevini kapatmaya ihtiyaç duymaz.
Aslında Teach meyvesiz bile çok güçlü bir adam,anormal bir vücut yapısı var.
Karanlık meyveli Teach'de az buz adam değil fakat hemen hemen herkes sağ kolları yenebileceğine emin.Burada soru işaretlerim var.

İki yıl önceki ve sonraki karakteri featsel olarak mı kıyaslıyorsun :d Opde anlatılar çok daha önemli, çok dövüş var sanki.. Ayrıca mf wbden örnek veriyorsun biz hasta olmadığı bir senaryoyu konuşuyoruz
Hasta olmadığı senaryoda da her türlü Kaido üstün. Bir şey değişmez. Ayrıca koca birer arc ayrılmışken ve ne yapabilecekleri aşağı yukarı belliyken neden feat kullanmayayım? Bu arada Big Mom örneğin şu poneglyph mevzusu ise o farklı yorumlanabilir. Sonuçta Wb daha üstündü diye biliyorum Rocks zamanlarında. Wb'yi üstün görmesi normal. Ayrıca Kaido hakkında da çocukmuş gibi konuşuyor ama aralarında fark yok. Hatta Kaido çok daha iyi şeyler gösterdi. Sırf oradan bence böyle bir çıkarım yapılamaz.

Sence Yonko sağ kolları Deprem meyvesine sahip olsalar Yonko olabilirler mi? Bence olamazlar.

Ayrıca Shanks bu adamın meyvesiz gücünü övdü, Mihawk ile kıyasladı, 0 meyveli halini.

Amirallerin, Yami Teach'ten ne artısı var? Meyve gücü olarak artıları yok. Amiraller meyvesiz haliyle Shanks ile kapışabilir mi? Onların vücutları Teach'in vücudu gibi anormal mi? (Marco'nun bahsettiği olay ve uyumaya ihtiyacı olmaması).

Big mom'ın meyvesiz sahip olduğu avantajı saymazsak (5 yaşındayken dev yeniyordu, derisi çok kalın vesaire), Teach'in çok genç yaşta sahip olduğu yetenek kesinlikle çok büyük avantaj, uyumaya ihtiyacın olmaması harika bir yetenek, adam yorulmuyor, Haki'si de diğerlerine göre daha fazladır, uykuya ihtiyacı olmamasından ötürü.

Haki bitebilen bir yetenek, bunun bitmeside karakterlerin yorulması ve uykuya ihtiyacı olmasından kaynaklı. Teach uzun süren bir dövüşe girerse çok büyük avantajı olur, süre limiti yok gibi bir şey, rakibi mutlaka yorulacak, kendisi yorulmayacak.
Marco olabilir mesela,ölümsüz anka+deprem.

Teach çok güçlü evet buna katılıyorum meyvesiz hali bile,üst seviye bir adam.

Ama yami Teach'i nedense amiral dengi göremiyorum.Beyazsakal'a karşı performansı özellikle beni böyle düşündürüyor.

Amiraller bir de daha disiplinli ve haki olarakta daha kuvvetlidir muhtemelen Teach'den ben böyle düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık