Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazsakal Korsanları vs. Kaido & Charlotte Linlin İttifakı

Beyazsakal mı ? Canavar Kardeşler mi ?

• Kullanılan toplam oy
    124
Ben emin değilim demiyorum, tartışmaya açık diyorum fark var... Rüya denklemi şu... Perospero'ya Neko aldırıyorsun.. iki mminkte kaybediyor daha arc içinde yeni yenmişken.. Jozu'nun gösterdikleri, Queenden net daha iyi. Feat olarak Cracker üstün diyorsun, Mihawk tutmaktan üstün ne feati varmış acaba... dönüşümlü dövüşüyorlar ama o dövüşte Sulong açmıyorlar, son savaşa saklamak için.. fark var
Konuda dolunay var falan dense zaten asla vermem ama base hallerinde perospero'yu 4. komutan düşünürsek alabilir. Jozu ise amiralin tek atağına gitti. Mihawk'ın slashı durdurması vesaire falan var ama bunları Queen yapamaz mı? Mihawk'ın öylesine salladığı, istediği kadar yollayabileceği o slashı herhangi bir sol kol tutabilir bana göre. Ayrıca Cracker G4 Luffy'e Nami olmasa ne kadar zorluk çıkartırdı kim bilir? G4'ün bir adayı parçalayacak gücü var. Haki olarak doflamingo falan aşamıyor ama Cracker bunu tek kılıçla aşıyor. Vista ise ciddi olmayan Mihawk'ı biraz oyalıyor. Mihawk G4'ten güçlü diye feat olarak da üstün diye bir şey yok ki.

Konuda dolunay var falan dense zaten asla vermem ama base hallerinde perospero'yu 4. komutan düşünürsek alabilir. Jozu ise amiralin tek atağına gitti. Mihawk'ın slashı durdurması vesaire falan var ama bunları Queen yapamaz mı? Mihawk'ın öylesine salladığı, istediği kadar yollayabileceği o slashı herhangi bir sol kol tutabilir bana göre. Ayrıca Cracker G4 Luffy'e Nami olmasa ne kadar zorluk çıkartırdı kim bilir? G4'ün bir adayı parçalayacak gücü var. Haki olarak doflamingo falan aşamıyor ama Cracker bunu tek kılıçla aşıyor. Vista ise ciddi olmayan Mihawk'ı biraz oyalıyor. Mihawk G4'ten güçlü diye feat olarak da üstün diye bir şey yok ki.
Queen Mihawk'ın slashına teke giderdi.

Hahahaha şaka mı bu konuşulanlar?Oden zaten Kaido’yu 1v1 alıyormuş.Hasta olmayan WB Linlin ve geri kalanları güle oynaya şutlar.Artık yonkoular arasında seviyeler olduğunu kabul edin.Prime WB korsan krala bile eyvallah demiyordu.Big Mom zaten WB yi mağlup edemiceğini mangada dolaylı olarak belirtti.

O slashı Sanji'de tutar Queen'de. Ace tutamaz :(

Yav şu konuda herkes tutturmuşlar bir dolunay her sayfada açıklamaktan vallaha bıktım kusura bakmayında... Bunu konuda belirtmeye ne gerek var allah aşkına. Sapa sağlam Jack ve Sapa sağlam Inu veya Nekomamushi değişmeden önce bile 12 saat sürüyor dövüşleri... Dövüş gündüz başlasa geceye kadar sürecek dolunayda sulonga girer... Dövüş gece başlasa zaten direkt o zaman kullanır Sulongu... Ha diyorsan ki ya bulutlar varsa... 4 tane gök yaracak karakter var dövüşte... 6 tane de kral hakili eleman... Bulut mulut kalmaz merak etmeyin...

Yav şu konuda herkes tutturmuşlar bir dolunay her sayfada açıklamaktan vallaha bıktım kusura bakmayında... Bunu konuda belirtmeye ne gerek var allah aşkına. Sapa sağlam Jack ve Sapa sağlam Inu veya Nekomamushi değişmeden önce bile 12 saat sürüyor dövüşleri... Dövüş gündüz başlasa geceye kadar sürecek dolunayda sulonga girer... Dövüş gece başlasa zaten direkt o zaman kullanır Sulongu... Ha diyorsan ki ya bulutlar varsa... 4 tane gök yaracak karakter var dövüşte... 6 tane de kral hakili eleman... Bulut mulut kalmaz merak etmeyin...
Yalnız dolunay ayda 1 kere oluyor diye biliyorum... Ayrıca neko ve inu dinlene dinlene alamıyorlar jack'i. Bu onlara artı falan yazmaz. Sulong olmadan kazanamayacaklarını gösterir sadece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık