Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazsakal Korsanları vs. Kaido & Charlotte Linlin İttifakı

Beyazsakal mı ? Canavar Kardeşler mi ?

• Kullanılan toplam oy
    124
Biraz altı üstü denklem ile wb tarafı alıyor gibi. Dolunay var mı bu arada ?
Konuda herkes soruyor... Benim de aklıma geldi ama belirtme ihtiyacı duymamıştım zaten. Neko ve Inu normal şartlarda gündüzden geceye veya geceden, gündüze kadar tutuyorlar birbirlerini dövüş ne vakitte başlarsa başlasın zaten Sulong modu açmaya kadar uzar.

Bir Vista ve Mihawk birbirleriyle mangada öyle animedeki gibi savaşmıyorlar, o ne öyle gül atma falan.. ben olanı söyleyeyim Vista, Mihawkı tutabilecek kadar güçlü durum bu. Yasoppla bakışmaları da vsr @Millennium Wizard paylaşmıştı üçüncü komutan o işte.

Jozu'nun ikinci komutanlığını anlatmaya gerek yok. Marco'yla birlikte tanıtıldırlar. Roger flashback'inde birlikte tatlı tatlı panelleri var. Marconun elinde kılıç, Teachte pençe ve Jozu üçünün resmi olan bir kare mevcut. Mf savaşında savaş start vermeden 3 Amiral ve karşı tarafta Wb, Jozu ve Marco gösteriliyor. Meyve güçleri birlikte tanıtılıyor aynı bölümde... Hadi Vistayı tartışalım ama Jozunun ikinci sırada gelen adam olduğu çok çok açık.
2. sırada gelen adam desek bile burada rüya denklemi denecek ne var? Sanji'nin rakibi olan, bütün Germa güçlerine sahip, zoanını iyi kullanabilen yarı cyborg vücutlu Queen kazanamaz mı? Sanji'nin rakibi olması bile 1-0 öne geçirir bana göre. Hem Vista konusunda sen de emin değilsin. Her şeyi geçip ona da 3. komutan desek bile Cracker feat vesaire olarak hala üstün. Belki de en güçlü 3. komutan (Yasopp'u hariç tutuyorum.). Peros'un da mola vere vere bile Jack'i yenemeyen minklerden birini yenme olasılığı yok mu? Rüya denklemi denebilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum gerçekten.

Konuda herkes soruyor... Benim de aklıma geldi ama belirtme ihtiyacı duymamıştım zaten. Neko ve Inu normal şartlarda gündüzden geceye veya geceden, gündüze kadar tutuyorlar birbirlerini dövüş ne vakitte başlarsa başlasın zaten Sulong modu açmaya kadar uzar.
12 saat sürmez ama sulong da bu yüzden sordum ben. Denk olmanın ötesine geçiriyor o form kedi-köpeği. Var dersen wb tarafı daha ağır basıyor benim için.

Seride sürekli geçen bir "Beyazsakal bile" ifadesi var elimizde. Big Mom'ın da şöyle bir sözü var: Lola'nın evliliği gerçekleşseydi Kaido'yu, Kızıl Saç'ı hatta Beyazsakal'ı bile geçebilirdim.
Burada bahsettiğinin Prime WB olmadığı aşikar, çünkü karşılaştırdıklarının arasında Shanks da var, dördünün aynı anda imparator olduğu dönemden bahsediyor, yani WB yaşlı. O dönemde bile Newgate'i ayrı bir kefeye koyuyor. Bundan ötürü hastalık sorunları olmayan bir Newgate'in kaybedebileceğini düşünmüyorum.

Konu sahibinin eşleşmelerini yorumlayacak olursam:
Kaido vs Newgate
Linlin
vs Oden
Katakuri vs Teach
King vs Marco
Queen ve Jozu
Smoothie vs Ace
Cracker vs Vista (Bundan emin değilim fakat kendi dövüşü bitenlerin de desteğe gelebileceklerini varsayarak Vista diyorum, onun tarafı üstün çünkü.)
Jack vs Inuarashi
Perospero vs Nekomamushi
Doflamingo
vs Jinbe

7-3 ile zafer Beyazsakal'ın.

12 saat sürmez ama sulong da bu yüzden sordum ben. Denk olmanın ötesine geçiriyor o form kedi-köpeği. Var dersen wb tarafı daha ağır basıyor benim için.
Geceye ulaşınca Sulong açarlar var yani güçlerine dahil bir şey.. savaş gündüz mü başlar gece mi bilemem.. 12 saat base halinde tutup, gece hallederler en kötü

2. sırada gelen adam desek bile burada rüya denklemi denecek ne var? Sanji'nin rakibi olan, bütün Germa güçlerine sahip, zoanını iyi kullanabilen yarı cyborg vücutlu Queen kazanamaz mı? Sanji'nin rakibi olması bile 1-0 öne geçirir bana göre. Hem Vista konusunda sen de emin değilsin. Her şeyi geçip ona da 3. komutan desek bile Cracker feat vesaire olarak hala üstün. Belki de en güçlü 3. komutan (Yasopp'u hariç tutuyorum.). Peros'un da mola vere vere bile Jack'i yenemeyen minklerden birini yenme olasılığı yok mu? Rüya denklemi denebilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum gerçekten.
Ben emin değilim demiyorum, tartışmaya açık diyorum fark var... Rüya denklemi şu... Perospero'ya Neko aldırıyorsun.. iki mminkte kaybediyor daha arc içinde yeni yenmişken.. Jozu'nun gösterdikleri, Queenden net daha iyi. Feat olarak Cracker üstün diyorsun, Mihawk tutmaktan üstün ne feati varmış acaba... dönüşümlü dövüşüyorlar ama o dövüşte Sulong açmıyorlar, son savaşa saklamak için.. fark var

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık