Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazsakal Korsanları vs. Kaido & Charlotte Linlin İttifakı

Beyazsakal mı ? Canavar Kardeşler mi ?

• Kullanılan toplam oy
    124
Yaşşlı Newgate de Oden de şu anki yonkoların gücünde değil bana göre. Yaşlı Newgate belki yakındır. Yami Teach ise 1-2. komutan arası desek onu da King halleder zaten. Kata da Marco'ya yenilmez (Yener demiyorum uzasın istemem.). 2 yonko tarafı bariz üstün bana göre.
Yaşlanınca o kadar güçten düşülse Rayleigh gibi bir örnek olmazdı önümüzde...

Yaşlanınca o kadar güçten düşülse Rayleigh gibi bir örnek olmazdı önümüzde...
Rayleigh Wb'nin aksine belirli serum benzeri şeylere bağlı değil ama. Yaşlılığın dışında hastalık da önemli bir faktör. Ayrıca Rayleigh de çok daha zayıf değil mi? Az bir amiral karşısında durunca uflamaya başlıyor. Prime Rayleigh olsa uflayan taraf Kizaru olurdu bence. Ayrıca Rayleigh kendi de diyor: "Biraz daha genç olsam yardım edebilirdim." diye. Burada apaçık bir şekilde yaşlılığa vurdu yok mu? (Edit hastalık kısmıını yeni okudum ama Rayleigh örneği hala geçerli.)

Nasıl? Bence Roger tayfası ayrıntılı işlenmedi diye sırf Roger-Rayleigh-Gaban'dan oluşmuyordur.
Fantezi Beyazsakal tayfasından bahsediyoruz... Yoksa normali daha zayıftı.

Wb, Oden, Marco, Teach, Ace, Jozu, Vista, Izo, Little Oras Jr... Kadroya bak.. Ki bu konuyu boş ver. Oden ve Ace ölmede, Teach ayrılmasa ne Rogerı.. gelecekte Rocks tayfasından güçlü olurdu

Rayleigh Wb'nin aksine belirli serum benzeri şeylere bağlı değil ama. Yaşlılığın dışında hastalık da önemli bir faktör. Ayrıca Rayleigh de çok daha zayıf değil mi? Az bir amiral karşısında durunca uflamaya başlıyor. Prime Rayleigh olsa uflayan taraf Kizaru olurdu bence. Ayrıca Rayleigh kendi de diyor: "Biraz daha genç olsam yardım edebilirdim." diye. Burada apaçık bir şekilde yaşlılığa vurdu yok mu?
Konuda zaten hastalıklı değil diye belirttim konuda.
*Herkes en güçlü halinde... Newgate'in hastalık sorunları yok ama yaşlı
Amiral bu boru değil.. demekki genç olsa anca o kadar ederdi. Wb dediğin adamada düz İmparator gücünde bakmamak lazım.. yaşlanınca neden 2 lig birden insin.. normalde yonko üzeri ediyor zaten

Fantezi Beyazsakal tayfasından bahsediyoruz... Yoksa normali daha zayıftı.

Wb, Oden, Marco, Teach, Ace, Jozu, Vista, Izo, Little Oras Jr... Kadroya bak.. Ki bu konuyu boş ver. Oden ve Ace ölmede, Teach ayrılmasa ne Rogerı.. gelecekte Rocks tayfasından güçlü olurdu
Ace ölmese zaten yonkoya yakın bir adam daha olurdu diyebilirim ama konudaki 2 yıl daha yaşamış Ace mi yoksa ölmüş olan mı? Böyle yazınca ama cidden bayağı efsane göründü :D.

Ace ölmese zaten yonkoya yakın bir adam daha olurdu diyebilirim ama konudaki 2 yıl daha yaşamış Ace mi yoksa ölmüş olan mı? Böyle yazınca ama cidden bayağı efsane göründü :D.
Yok konudaki öyle değilde.. Rocksı geçme potansiyeli varmış bu tayfaya girip çıkanların...

Rogerden yine güçlü ya konudaki ekip...

Wb ve Oden'i Roger ve Ray nötr'lüyor. Gaban güçlü ama... 50 tane adam var ona çökecek... Roger'ın tayfa bu kadar geniş değil... Zaten Shikiden de zayıftı tayfalar dahil olunca...

Konuda zaten hastalıklı değil diye belirttim konuda.

Amiral bu boru değil.. demekki genç olsa anca o kadar ederdi. Wb dediğin adamada düz İmparator gücünde bakmamak lazım.. yaşlanınca neden 2 lig birden insin.. normalde yonko üzeri ediyor zaten
Genç olsa o kadar ederdi çıkarımı neye göre? Biraz daha genç olsa Kizaru ile savaşırken hasır şapkalara yardım edebileceğini söylemiyor mu? Prime hali bence amirallere üstün gelir (Akainu'yu hariç tutuyorum. Hikaye için de önemli biri sonuç olarak.). Wb'de de aynı mantığı kursak şöyle oluyor aşağı yukarı:
1-Yonko üstü
2-Yonko
3-Marineford hali yani Yonko altı.
hem yonko seviyesi olsa bile Oden Bm'yi alamaz. Yada Bm ile Wb eşleşse bile Oden Kaido'yu da alamaz. 1 yonko bile ayağa kalkamayacak hale gelip kazanmazsa dengesizlik olur. Bu adamların ölüye yakın halleri bile çok etki eder. Yani bence dengesizilik Wb ile kapanacak kadar küçük değil. Komutan kısmında da 2 yonko tarafı çok üstün değil mi?

Yok konudaki öyle değilde.. Rocksı geçme potansiyeli varmış bu tayfaya girip çıkanların...

Rogerden yine güçlü ya konudaki ekip...

Wb ve Oden'i Roger ve Ray nötr'lüyor. Gaban güçlü ama... 50 tane adam var ona çökecek... Roger'ın tayfa bu kadar geniş değil... Zaten Shikiden de zayıftı tayfalar dahil olunca...
Göründüğü kadarıyla öyle işte. Wb tayfasına koca bir arc ayrıldı ama Roger'ın tayfasını 1 flashbackte gördük tek. Bu tayfadan güçsüzdürler tamam ama Gaban dışında 2-3. komutan seviyesi adamlar da bence çoktur Korsanlar Kralı'nın tayfasında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık