Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazsakal Korsanları vs. Kaido & Charlotte Linlin İttifakı

Beyazsakal mı ? Canavar Kardeşler mi ?

• Kullanılan toplam oy
    124
Jozu teknikten kaybediyor.Serinin düz adamı Jozu desek yeridir. Sor bana Jozu nedir ne yapar diye. Elmas adam derim başka ekleyecek birşeyim yok .

Queen'de ciddiyetsizlikten kaybediyor. Normalde sağ kollara denk. Yazarın karakterden handikap verdiği tek tük isimden birisi. Diğeride Sanji ( Kadınlara karşı) :D
Ya şu patates çuvalını sırf Sanji'nin rakibiydi diye övüp durmayın ya.Wb tayfasında 5.komutan olamaz bu montafon ineği.Tayfanın maskotu gibi bişeydi bu

Şu an Luffy Big Mom'dan güçlü o zaman?
Oden, Big Mom'dan güçlüdür diyemem. Hatta üstteki yorumlarımın birinde Big Mom bir tık daha güçlüdür ama savaş becerisi kötü olduğu için Oden'le denk giderler dedim. Big Mom gücünü icraate dökemeyen biri.

Luffy'e gelince Kaido o siluetleri gördüğü sahnede acaba bu çocuk onlardan biri gibi olabilir mi diye ilk kez düşündü. Son bölümde de sake içtikten sonra Luffy'nin gücünü kabul ettiğini ve uzun zamandır böyle dövüşmediğini söyledi. Daha geçenlerde Big Mom'la dövüştüğünü de hesaba katarsak şu an Luffy'nin Kaido'yu daha çok etkilediği bir gerçek. Big Mom'dan güçlü diyemem yine Oden gibi ancak ondan iyi dövüştüğü kesin. Luffy dövüşün bundan sonrasında bir saçmalık olmazsa ve bu şekilde devam edip hakkıyla kazanırsa dövüş sonunda net yonkou gücünde olur. En zayıf yonkou olan Big Mom'dan güçlüdür derim.

Kaido = Newgate (İki tarafa da kayabilir. Ucuyla böyle yarı ölü halde Kaido yenebilir, nihayetinde yalı Newgate..)
Linlin > Oden (Linlin yener yüksek zorlukta.. dövüşmeye devam edebilir ölü İmparator bile aşağı tarafa çok sıkıntı çıkarır.)
Katakuri = Teach (iki tarafa da kayabilir yenen kişinin dövüşe pek etki edecek hali kalmaz.)
Marco > King (Marco yüksek zorlukla yener, bir iki darbeyle sınırına gelip o da aradan çıkar.)
Jozu > Queen (Jozu, Queen'i kum torbası olarak kullanır. Öyle bir döverki.. neyse hatta ilk bu dövüş sonuçlanır.)
Ace > Smoothie (Ace yüksek zorlukla alır.)
Jack = Inuarashi (Inu geceye kadar dayanırsa, ki 5 gün geceye kadar tutmuşluğu var. Sulong açıp, yener ama Jack tarafına da kayabilir.)
Vista > Cracker (Vista, Krakerleri dilim dilim böler, Cracker iyi dövüşçü değil, sabırsız bir adam uzun dövüş çıkarmasını sağlayacak tek şey bisküvileri bence onları Vista keser. Kolay kesemeyecek güçteyse zaten her şey olabilir, tahmini konuşuyorum)
Nekomamushi > Perospero
(Neko alır yav her türlü.. orta-yüksek zorluk arasında.)
Doflamingo = Jimbei
(Dof çok teknik, çevik adam, Jimbei'de çok kuvvetli ve dayanıklı ilginç bir dövüş olurdu iki tarafa da kayabilir.)

Şimdi baktığın zaman

Kaido, Newgate birbirini götürdü.
Linlin kötü durumda ama ayakta
Teach veya Katakuri'nin tek yumrukluk işi kalmış.
Marco bitkin.
Ace, yerde yatıyor.
Inuarashi nefes nefese.
Jozu ve Neko biraz daha iyi durumdalar ama onlarda yaralı.
Jimbei veya Doff ağır yaralı.

Sonuç= İki tarafa da kayabilir. Ama Ölü İmparator bile komutanları darmaduman eder, İki İmparatora attım ama iki tarafa da kazandırılır yazılacak senaryolarla.

Etiketlere bak :hhh:

Anka marco, çakma en güçlü, çakma marco, dünyanın en güçlü adamı, evlat katili anne, yetimlerin babası

Çakma en güçlü; Kaido onu anladık da çakma marco kim? King mi?
Bir de bence o etiket listesine Wano'nun yüz karası da iyi giderdi.

Etiketlere bak :hhh:

Anka marco, çakma en güçlü, çakma marco, dünyanın en güçlü adamı, evlat katili anne, yetimlerin babası

Çakma en güçlü; Kaido onu anladık da çakma marco kim? King mi?
Bir de bence o etiket listesine Wano'nun yüz karası da iyi giderdi.
Gerçek en güçlü ve muhabbet kuşu..
Çakma en güçlü ve muhabbet kuşu..

Birisi Antik Zoan birisi Mistik Zoan
Birisi Mavi alevleri var. Birisini ırkına özel Kırmızı alevleri..
Birisi Irkına özel dayanıklılığla ön plana çıkıyor. Birisi meyvesi sayesinde dayak arsızı o da dayanıklılıkla ön planda..

Adamlarım Wano'daki ilk Raconları bile aynı..

Yani lafı çok uzattım doğru bildin çakma Marco = King

wb vs bm
oden vs kaido

daha mantıklı olurdu.
sonuç berabere bitmese bile kim kazanır bilinemez. dengeli yani. ben wb tarafı kazansın isterim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık