Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
Hacı kurduğun mantığın ne kadar anlamsız olduğunu bir oku yav.Oden kafaya saldirsaymis yani ne diyelim diyorum sniper diyorsun.Oden kafaya vurmayı akıl edecek kadar zeki değilse biz ne yapalim :bilmem:
Sniper örneği pek olmadı evet uymadı.

Oden adil bir dövüşte adamın gövdesinden buluyor açığı kesiyor.Kaido kafadan açık vermediyse Oden ne yapsın.

Kaido balyozu vururken ise lanet olası kadın çocuğuyla tehdit edip sırtını dönmesini,açık vermesini ve gardını indirmesini sağlıyor.Çocuğunun derdine düşen Oden'in kafaya beyzbol oynar gibi geçiriyor Kaido rahatça savunmayla uğraşma derdinde olmadan.

Bu iki sahneyi aynı şeymiş gibi kıyaslayıp ikisi de vurdu diğeri toprak attı demeye getiriyorsun.Elmayla armut kıyaslama durumu.

Üye silindi 1004

İmparator kadar güçlüysen rahatça kendi ülkeni kurabilirsin Mom gibi.Lordların bile ülke yaptığı evrende.Herkes yapmaz umursamaz ama amiraller farklı.Bu adamlar bu derece adalet duygusuna sahipse adaleti kendi ellerine alırlardı o seviyede olmuş olsalardı.Koca ana ve Kaido kimseden çekinmiyor.E bu adamlar dünyanın adaleti derdine düşmüş idealist kişiler amiraller olarak.Bu ikisi dünyaya savaş açıp kontrol edip sonra savaşacağız birbirimizle diyor.Amirallerden en az ikisi de bu idealistlikle ben adalet dağıtacağım dünyada benden üstün otorite kabul etmiyorum diyebilirlerdi.Ne kuzan ne de akainu kutsalları sevmiyorlar zaten.Ancak çapları imparator gibi davranmaya yetmediği için kendi adaletlerini gerçeğe çeviremiyorlar denizci oluşumundan medet umuyorlar.
Dof'un kendi ülkesi. Kuma da soylu yine kendi ülkesi. Hancock da yine soylu kendi ülkesi. Crocodile deniyor eline yüzüne bulaştırıyor. Ülkesi olan Lordlar zaten yönetici olarak doğmuş. Ayrıca her idealist ve adalet anlayışı olan insan ülke kuracak diye de bir şey yok. Ona bakarsak Beyazsakal'da idealist ve adalet anlayışı olan biri ülke kurmuş mu? Hayır. Yardım kuruluşu gibi hareket etmeyi seçmiş. İlla her idealist ve güçlü adam ülke kuracak diye bir şey yok.

Kafasına vursaymış yani ne diyeyim :D
Kaido arkadan savunmasız koka bile basmamış kılıcı ile savunma yapabileceği halde yapamamış odene vurdu. Oden ise adamın ejder formunda hazırlıklı halde kendisine bakarken ve üstüne ateş püskürtüldükten sonra ayağa kalkıp vurdu. Ona rağmen neredeyse öldürüyordu. Yarası kocaman hala duruyor. Momo kopyası olmasa kaido o saldırıyı öyle kolay vuramazdı. Vursa da oden hazırlıklı olacağı için teke gitmezdi. Dof bile luffy tekme atacakken yanağına koka basıyor. Oden mi basamayacak. Adam sonuçta bir baba ve bebeği ile tehdit edilince tüm konsantrasyon gitti. İnsani şeyler bunlar.

Mihawk imparatorsa neden hükümette niye köpeklik yapıyor deniyordu.Soruyorum o zaman.Denizcilerde 4 imparator varsa bu adamlar niye emir kulu ? Kendi ülkelerini kurup kendi hükümetlerinin başı olup adalet dağıtabilirlerdi imparatorlarsa eğer.
Yonkou seviyesi olsam ben de gider denizci olurum.

Amiral olup, Mariejois'te emeklilik keyfi sürebilecekken ne diye denize açılayım?

İmparator kadar güçlüysen rahatça kendi ülkeni kurabilirsin Mom gibi.Lordların bile ülke yaptığı evrende.Herkes yapmaz umursamaz ama amiraller farklı.Bu adamlar bu derece adalet duygusuna sahipse adaleti kendi ellerine alırlardı o seviyede olmuş olsalardı.Koca ana ve Kaido kimseden çekinmiyor.E bu adamlar dünyanın adaleti derdine düşmüş idealist kişiler amiraller olarak.Bu ikisi dünyaya savaş açıp kontrol edip sonra savaşacağız birbirimizle diyor.Amirallerden en az ikisi de bu idealistlikle ben adalet dağıtacağım dünyada benden üstün otorite kabul etmiyorum diyebilirlerdi.Ne kuzan ne de akainu kutsalları sevmiyorlar zaten.Ancak çapları imparator gibi davranmaya yetmediği için kendi adaletlerini gerçeğe çeviremiyorlar denizci oluşumundan medet umuyorlar.
Bi tanesi yapıyor işte, Dragon. At fava bekle.

Amiraller yonkoları paket ederler de işte korsanlardan değil kendilerinden korkuyorlar. Yoksa göründüğünün bi kadarı evlerinde zorla tutulan %50 var. Teker teker sürüyolar piyasaya, yoksa mazallah hızlarını alamayıp dünyayı yok edebilirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık