Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
Oden kafaya vurmadı ama.Kaido ise direk kafaya.Sebebini biliyorsun anlatmaya gerek yok.

Fokur fokur kaynıyor. :D

Mihawk imparatorsa neden hükümette niye köpeklik yapıyor deniyordu.Soruyorum o zaman.Denizcilerde 4 imparator varsa bu adamlar niye emir kulu ? Kendi ülkelerini kurup kendi hükümetlerinin başı olup adalet dağıtabilirlerdi imparatorlarsa eğer.
Bu adamların bağımsız olmak gibi bir dertleri yok hatta emir komuta zincirinde bir halka olmak bu adamları tatmin ediyor.

Buddha Sengoku ile Çorba reyix mi kıyaslanıyor...................
Sengoku muhtemelen Oden ve kınlarını sololayabilecek kapasitede bir ağbimiz.....

Üye silindi 1004

Mihawk imparatorsa neden hükümette niye köpeklik yapıyor deniyordu.Soruyorum o zaman.Denizcilerde 4 imparator varsa bu adamlar niye emir kulu ? Kendi ülkelerini kurup kendi hükümetlerinin başı olup adalet dağıtabilirlerdi imparatorlarsa eğer.
Gördüğüm en anlamsız yorum. :hhh: Çok güçlü olunca ülken mi oluyor? Dünya'nın En Güçlü Adamı'nın hükumeti nerede o zaman? Big Mom dışında kendini devlet kraliyet ilan eden mi var?

Gördüğüm en anlamsız yorum. :hhh: Çok güçlü olunca ülken mi oluyor? Dünya'nın En Güçlü Adamı'nın hükumeti nerede o zaman? Big Mom dışında kendini devlet kraliyet ilan eden mi var?
İmparator kadar güçlüysen rahatça kendi ülkeni kurabilirsin Mom gibi.Lordların bile ülke yaptığı evrende.Herkes yapmaz umursamaz ama amiraller farklı.Bu adamlar bu derece adalet duygusuna sahipse adaleti kendi ellerine alırlardı o seviyede olmuş olsalardı.Koca ana ve Kaido kimseden çekinmiyor.E bu adamlar dünyanın adaleti derdine düşmüş idealist kişiler amiraller olarak.Bu ikisi dünyaya savaş açıp kontrol edip sonra savaşacağız birbirimizle diyor.Amirallerden en az ikisi de bu idealistlikle ben adalet dağıtacağım dünyada benden üstün otorite kabul etmiyorum diyebilirlerdi.Ne kuzan ne de akainu kutsalları sevmiyorlar zaten.Ancak çapları imparator gibi davranmaya yetmediği için kendi adaletlerini gerçeğe çeviremiyorlar denizci oluşumundan medet umuyorlar.

Son düzenleme:
Kaido 20 yıl önce balondu bi değeri yoktu ki.

Odenin en güçlü 3 lüsü Amiralleri falan geçemez Don Krieglerin tayfasıyla karıştırıyorsun herhalde Amiralleri.Önüne gelen amiral gömüyor.
İşte kaido 20 yıl sonra şimdi yonkou. Oden de yonkou seviyesinde olacaktı. Onun 9 kını da komutan seviyesine çıkardı. Ki inu neko shutenmaru Jack ile dövüşen adamlar. Oden liderliğinde çok daha hızlı ve güçte gelişirdiler. Hatta oden 2 kılıcını da karartırdı 20 yıl daha yaşasaydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık