Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214

Üye silindi 1004

Oden’in ilk defa Orochi’nin biletini kesmeye gittiği gün Kaido ve Oden sarayda kapışıyorlar. Orada Oden’i indiremediği gibi sonrasında da 5 yıllık planı devreye sokuyor.
Oden de onu orada indiremiyor. Beş yıllık plan Oden'i politik olarak bitirmek için çarpıtmaya gerek yok.

Ona bakarsan Xebec'i de anmıyor ama herif Rogar'ın güçlü düşmanıymış. Bu herif daha mı güçsüz Sengoku'dan. Keza Oda Wb'nin o konuşmasına Shiki'yi de eklemeyi düşünmüş fakat sonra vazgeçmiş. Shiki denk mı Rogar'a? Kaldı ki eğer Sengoku Garp dengiyse Akainu'da olur çünkü adamın bir eksiği yokki. Ama mümkün değil öyle birşey benim için. Yani ben her söze göre karakterleri uçurtup gömmeyi doğru bulmuyorum. Oda'nın sözünü bulabilirsem atarım.
Eski günler ile ne demek istedi? Kendi zamanında önde gelenleri saydı. Xebec zamanı WB'nin karakteri bile oturmamıştı. Neden saysın?

Shiki konusunu bilmiyorum. Top tier denilebilecek bir karakter benim gözümde.

Akainu'nun konumuzla bir alakası yok. Biz burada sözler üzerine tartışıyoruz.

Tüm eski dünya bir küme olsun. Whitebeard bu kümeden sadece Roger, Garp ve Sengoku'yu seçiyor. Dahası yok.

Garp'ın Rayleigh hakkında dedikleri kesin sonuç vermiyor. Adam gerçek bir efsane. MF'ye gelse 1 Amiral kitleyecek durumda.

2 söz de olasılıklarla alakalı. Garp'ın dediği Rayliegh'in faydasına. WB'nin dediği ise Sengoku'nun faydasına ve Rayleigh'e zarar.

Dahası Roger'ın sözleri var, Rayleigh'in ergenlerle savaşması var. Var da var. Rayleigh flashback olmasa Yonko olarak anılmaya devam edebilirdi. Şimdi adama Yonko diyenler azaldı.
Oda, Shanks ve Newgate arasında geçen görüşmede, efsaneler arasına Shiki'nin adını da koymayı düşünmüştür. Ancak okurların kafası karışır düşüncesiyle bundan vazgeçmiştir. Çünkü o zamanlar Roger döneminden kalma biri üzerine film yapmayı düşünmüyordu.
Bak Shiki'nin tanıtım sayfasında yazıyor. Oda eğer kararından vazgeçmeseydi Shiki'de efsaneler arasında olacaktı.

Oden de onu orada indiremiyor. Beş yıllık plan Oden'i politik olarak bitirmek için çarpıtmaya gerek yok.
Ben Oden ve Kaido’yu denk görüyorum zaten. Orada yenişememeleri benim için bir sorun teşkil etmiyor. 5 yıllık planın sadece bir itibar operasyonu olmadığını, Oden’e karşı zor duruma düşmemek için ordu hazırladığını Kaido kendi ağzıyla itiraf etti.

Oda, Shanks ve Newgate arasında geçen görüşmede, efsaneler arasına Shiki'nin adını da koymayı düşünmüştür. Ancak okurların kafası karışır düşüncesiyle bundan vazgeçmiştir. Çünkü o zamanlar Roger döneminden kalma biri üzerine film yapmayı düşünmüyordu.
Bak Shiki'nin tanıtım sayfasında yazıyor. Oda eğer kararından vazgeçmeseydi Shiki'de efsaneler arasında olacaktı.
Film için yaptığı bir yükseltme operasyonu o kadar.

O konuşma Ray ve Shiki mangada çıktığında yapılsaydı onları da anardı. Bence fazla üzerine düşülecek bir şey değil çünkü sadece bildiğimiz zaten var olanları saymış arada bilinmedik biri yok ki bilinmedikleri de katalım o olaya.

O konuşma Ray ve Shiki mangada çıktığında yapılsaydı onları da anardı. Bence fazla üzerine düşülecek bir şey değil çünkü sadece bildiğimiz zaten var olanları saymış arada bilinmedik biri yok ki bilinmedikleri de katalım o olaya.
Bence de anardı. Anmamasının sebebi Oda'nın klasik bilgi saklaması. Bu yüzden bu konuşmalardan karakterlerin seviyelerinin hesaplanamayacağını söylüyorum. Tamamen gaz sahneler bunlar bana göre.

Gizem yapmaktan bu kadar zevk alan adam orada sayardı bence. Shanks vs Mihawk bile orada denildi. O bölüm net bilgi bölümüydü. WB bir çeşit Jinbe'lik yaptı yani.

Yani sen Kaido'ya tek yarasını verebilmiş ve senelerce adamda korku uyandırmış adamın Kaido'dan tek yiyecek seviyede olduğunu savunuyorsan bir şey diyemeyeceğim. Ben o ayarda görmüyorum Oden'i, mangadan aldığım veri bunu düşündürtmüyor.
Oden bir tane vurdu,Kaido bir tane vurdu.Kazanan Kaido oldu.Ben bunu söylüyorum.

Oden bir tane vurdu,Kaido bir tane vurdu.Kazanan Kaido oldu.Ben bunu söylüyorum.
Oden kafaya vurmadı ama.Kaido ise direk kafaya.Sebebini biliyorsun anlatmaya gerek yok.

Forum düşündüğümden de fazla amiral seviciyle doluymuş.
Fokur fokur kaynıyor. :D

Mihawk imparatorsa neden hükümette niye köpeklik yapıyor deniyordu.Soruyorum o zaman.Denizcilerde 4 imparator varsa bu adamlar niye emir kulu ? Kendi ülkelerini kurup kendi hükümetlerinin başı olup adalet dağıtabilirlerdi imparatorlarsa eğer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık