Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
Kizaru'nun hasar verdiği sahne at bakem. Onigumo'nun maharetiyle kairosekilediği adama bile kalıcı hasar veremeyen Kizaru, Marco'yu meyvesi aktifken 100 yıl uğraşsa yenemez :fool:

Kizaru'yu tutacak tek adam Oden değil ki. Marco diyorum Marco. Reyis halleder kepçük ağızlıyı.
Tecrübe ile konuşuyorum Marco bu savaştada kelepçe yer. Meyvesi kapanır. GgWp. :p

Şaka maka Denizciler tarafında herkes 3-5 gün savaşacak kondisyona sahip ama Beyazsakal tarafında amiral karşısında o kadar savaşacak adam sayısı çok az. Olanlardan da bir ikisi dışında kazanacak adam yok. İşleri zor.

Burada çok rahat 2 yonkoluk güç var. Bak en az diyorum yoksa 2 buçuk yonkoluk güçte olabilir.
Kimilerine göre burdan yarım yonkou bile çıkmaz. Benim anketten anladığım budur :hhh:

Tecrübe ile konuşuyorum Marco bu savaştada kelepçe yer. Meyvesi kapanır. GgWp. :p

Şaka maka Denizciler tarafında herkes 3-5 gün savaşacak kondisyona sahip ama Beyazsakal tarafında amiral karşısında o kadar savaşacak adam sayısı çok az. Olanlardan da bir ikisi dışında kazanacak adam yok. İşleri zor.
20 tane kallavi adamın 5 tane kallavi adamı alamayacağını ya da alırken zorlanacağını düşünmek bu konuyu Op tarihinin en rezalet espri anlayışına sahip konusu yapıyor. Tabi ki olayı böyle yorumlayanlar açısından. Yoksa konu güzel :)

Kimilerine göre burdan yarım yonkou bile çıkmaz. Benim anketten anladığım budur :hhh:

20 tane kallavi adamın 5 tane kallavi adamı alamayacağını ya da alırken zorlanacağını düşünmek bu konuyu Op tarihinin en rezalet espri anlayışına sahip konusu yapıyor. Tabi ki olayı böyle yorumlayanlar açısından. Yoksa konu güzel :)
Ben 20 kallavi adam göremiyorum. Amiral veya üstü seviyesi denebilecek kişileri sayalım istersen.
Beyazsakal
Oden
20 diyordun ama 2 çıktı. :gamyon:
Hakkını yemeyelim ama amirale yakın 3 kişi daha çıkabilir.

Üye silindi 1004

Sengoku Beyazsakal’ı tutsa ve çok rahat günlerce tutabilir. Bu seviye adamların dövüşleri ne kadar uzun sürüyor biliyoruz. Oden’i de birileri tutsa Garp, Marco’dan başlayıp Vista’ya kadar hepsini ipe dizer zaten.

WB, Marco, Jozu, Vista, Thatch, Ace
Oden, 28 yaşındaki Momo ve Kınlar
Neko-Inu ve Minkler
Yami Teach, Jinbei

vs

3 Amiral, Garp ve Sengoku
gerisi çer çöp
Dövüş bu ha?

WB ile Garp'ı eşleştir ve ikisini de dövüşten sil. Birisi kazansa bile 10-20 gün sürer Oda'ya göre.

Oden ile bir amirali eşleştir. İkisini de sil.

2 Amiral + Sengoku vs Marco, Jozu, Vista, Thatch, Ace, Momo, Kınlar, Neko-Inu, Minkler, Teach ve Jinbei

Bak şimdi bu dövüş neye bakıyor biliyor musunuz? Oda'nın kafasındaki Amiral algısına bakıyor.

Akainu vs tümen komutanları şeyi doğruysa ve Kizaru Wano'ya gideyim mi diyorsa Denizciler fena öper.

Ama Amiraller sadece Sağ kolun azıcık üstüyse WB'ler yener.

Oda'nın kafasındaki amiral anlayışı ise bence, anladığım kadarıyla verdiği mesajlardan yola çıkarsam bir amiralin de Yonkou gibi yonkou tayfasını dağıtacak güçte olduğudur.

Özetle gerçeği yakında göreceğiz.

Minkler sulon açarsa Beyazsakal tarafının ezici üstünlüğe sahip olacağını düşünüyorum. Açmadığı takdirde düşünelim,
WB + Oden, Garp + Sengoku'yu halleder.
Korsanların avantajına bir sürpriz faktöründen bahsedilebilir aslında. Amirallerin gücü biliniyordur herkes tarafından. Hatta samuraylar gelirken Wano'dan bir ton kairoseki silah ve mühimmat getirebilir sırf amiraller için.

Yami Teach'in yanına birkaç sağlam eleman verilirse pislik mislik bir şekilde Sakazuki'yi halledebilir. Marco, anka gücüyle Akainu karşısında uzun süre hayatta kalabilecek biri. Teach + Marco, kairoseki silahlarla donanmış bir grup adamla(Curiel falan) birlikte halledebilir bence.

Kizaru'yu da Jozu + Thatch + Vista + Jimbe(fishman karateyle ışığı bükebilir belki) + Raizo(sürpriz ataklar ve hedef şaşırtma)

Aokiji'nin karşısına da Ace + Kinemon(+20 yılını da düşününce) + Kawamatsu + Denjiro + Blamenco'yu koyalım.

Geriye Rakuyo, Izo gibi komutanların yanı sıra genç Momonosuke, Ashura, Inu, Neko, Kiku, Yasu gibi pek çok güçlü samuray, Shishilian gibi elit savaşçıları barındıran Mink ekipleri(muhafızlar ve silahşörler) ve isim yapmış kaptanların da aralarında bulunduğu bir filo dolusu korsan kaldı.

Shichibukai'den Dof, Hancock, Kuma, Moria ve Crocodile gelse dahi sonucu değiştirmeleri zor. Mihawk veya Weevil gelirse işler değişebilir, o ayrı.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık