Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
MF'de gördük. Kayıp veya ciddi sakatlık vermeden tüm korsanları temizlemek mümkün. Oden ve birkaç vasıfsız ile 800 yıllık yapı mı yıkılacak? Gülerim sadece.
Iki tane yonkou birleşse 800 yıllık yapının içinden geçerler. Hani 800 yıllık oluşumu sadece denizcilerden ibaret gördüğün ya da öyle aksettirdiğin için söylüyorum. Burda da 1 yonkoudan fazla güç olduğuna göre denizciler nalları diker :)

Borsalinoya hasar verecek adam yok orda. Belki Oden. Onu da Sengoku 5 günden fazla tutabilir.
Hasar mı ? Marco mu diyeyim, Oden mi diyeyim kimi diyeyim ? Hele Oden feleğini şaşırtır Kizaru'nun. Yaşlı Ray'e falan benzemez keser billurlarını :D

Iki tane yonkou birleşse 800 yıllık yapının içinden geçerler. Hani 800 yıllık oluşumu sadece denizcilerden ibaret gördüğün ya da öyle aksettirdiğin için söylüyorum. Burda da 1 yonkoudan fazla güç olduğuna göre denizciler nalları diker :)

Hasar mı ? Marco mu diyeyim, Oden mi diyeyim kimi diyeyim ? Hele Oden feleğini şaşırtır Kizaru'nun. Yaşlı Ray'e falan benzemez keser billurlarını :D
Marco'nun hasar verdiği manga paneli at da görelim. :flaugh:

Oden için ben de bir ihtimal diyorum ama Sengoku'yu yense bile en az 5 gün sürer. O arada Borsalino 10-15 kişiyi harcar karşı taraftan.

Garp ve Sengoku olmasa gözü kapalı Beyazsakal Korsanları denilebilirdi. Yine de çetin bir savaş sonunda Beyazsakal Korsanları kazanır diyeceğim galiba. Ama zor bir galibiyet olur.

Son düzenleme:
9 kından 6'sını durdurabilecek koramiral yok. Amirallere kalacak iş. Öyle tümenler vs Akainu olması için Akainu'nun Marco + Jinbe + Birkaç 3. komutan seviyesi adamla uğraşması gerekiyor en azından. 28 yaşında Momo + Ace Kuzan'ı falan dudurur her türlü.
Yaralanmamış Wb'yi Garp veya Sengoku savaş başı handikaplarıyla beraber götürse bile Oden de olacak. Kaldı ki üstüne bir de kalbur adam fazlalığı korsanlarda bu defa. Yani bir koramiral açıklık bulup da Wb'ye hasar veremez. Ama bir Kappa bir Denjiro açık yakalasalar Sengoku, amiral vsyi çizer. Yani öyle olmuyor o iş. Mf'deki gibi 3. veya 4. komutan civarı adam sayısı gani gani var korsanlarda. Yami Teach, enerjisi tam Ace, Marco, Jinbei, Vista, Jozu 2 amirali alabilecek isimler. Momo, 9 kın bir amirali alsın bi zahmet. Kalanlar Oden ve Wb'ye yardıma gitse biter bu iş. Savaş başı Teach karşı tarafın çöplerini çekip kafalarına fırlatabilir. Pasifista falan boş iş.

Marco'nun hasar verdiği manga paneli at da görelim. :flaugh:

Oden için ben de bir ihtimal diyorum ama Sengoku'yu yense bile en az 5 gün sürer. O arada Borsalino 10-15 kişiyi harcar karşı taraftan.
Kizaru'nun hasar verdiği sahne at bakem. Onigumo'nun maharetiyle kairosekilediği adama bile kalıcı hasar veremeyen Kizaru, Marco'yu meyvesi aktifken 100 yıl uğraşsa yenemez :fool:

Kizaru'yu tutacak tek adam Oden değil ki. Marco diyorum Marco. Reyis halleder kepçük ağızlıyı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık