Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
Wb korsanlarında sayısal üstünlük fazla. O yüzden onlar alır diyorum.

Sengoku ile Garp'ı Wb ve Oden ile eşleştirsek

3 amirale karşı, 9 kın (5 tanesi güçlü.) Jinbe, Marco, Jozu, Teach, Ace, Vista. Bunlara karşı 3 amiral ve diğer koramiraller direnemez diye düşünüyorum.
Wb vs Garp
Oden vs Sengoku
Marco,Bb,Ace,Thatch,Jozu,Vista+Jinbei+9 kın(jack sevyesi ölüsü 5 adam)+ 28 yaşlarında eğitim görmüş Momo vs 3 amiral.
17 elite adamın 3 amirele neler yapabileceğini düşünmek bile istemiyorum.
Garp,Sengoku ve Akainuyu çıkart Mikawki köy bak nasıl oy değiştiriyor.
Mihawk'tan seri slashlar
Akainu'dan Ryusei Kazan
Fujitora'dan Raging Tiger veya Meteor
Kizaru'dan Yasakani no Magatama
Kuzan'dan buz

Bu 5'liden üçünün kombosu gelse 17 kişiden birkaç kişi kalır.

Mihawk'tan seri slashlar
Akainu'dan Ryusei Kazan
Fujitora'dan Raging Tiger veya Meteor
Kizaru'dan Yasakani no Magatama
Kuzan'dan buz

Bu 5'liden üçünün kombosu gelse 17 kişiden birkaç kişi kalır.
17 elite adam içinde orta sıralardaki Jinbei bile Akainunun darbeyi avucuyla durdurabiliyor,Bm nin saldırısını bloklayabiliyorken ,o tarz saldırılara düşeceklerine ihtimal vermiyorum.

Marco+Bb+Vista+Ashura+Thatch vs amiral de senin gönlün tek amiralden yana doğru mu anladım.Kaldıki öteki amirallere 6 şar böyle adamlar düşecek.

17 elite adam içinde orta sıralardaki Jinbei bile Akainunun darbeyi avucuyla durdurabiliyor,Bm nin saldırısını bloklayabiliyorken ,o tarz saldırılara düşeceklerine ihtimal vermiyorum.

Marco+Bb+Vista+Ashura+Thatch vs amiral de senin gönlün tek amiralden yana doğru mu anladım.Kaldıki öteki amirallere 6 şar böyle adamlar düşecek.
Tek Amiral olarak düşünmedim. Yukarıdaki saldırılar gelince herkes sadece o saldırıya bakıyor, WB dahil. Fujitora meteor indirdi Dof ve Law 1 dakika dikkat kesildi. Böyle kombo yaparlarsa sıkıntı.

Tek Amiral olarak düşünmedim. Yukarıdaki saldırılar gelince herkes sadece o saldırıya bakıyor, WB dahil. Fujitora meteor indirdi Dof ve Law 1 dakika dikkat kesildi. Böyle kombo yaparlarsa sıkıntı.
Kombo olarak gerçekten sağlam saldırılar ama seride bu tarz şeyleri pek görmüyoruz.O tarz saldırılar elite adamlar için pek sıkıntı değil aslında.Çünkü yazar bu tarz şeylere karizma daha çizdirmedi.Dof ve law şaşırdı ama hemen böldüler meteoru, Wb zaten üfürüğüyle söndürdü.Son savaşta görürüz diye umut ediyorum böyle bir savaşı.

Forumda her zaman amiraller çok küçümseniyor.
Kesinlikle katılıyorum. :good:

Beyazsakal, Oden, Marco, Teach, Ace ve yedi kın bir ekibin iki eski KK rakibiyle birlikte dört amirali daha alacağını düşünmek AŞIRI derecede küçümsemek.

Ciddi ciddi Oden, Teach ve yedi kından oluşan bir katkının ciddi biçimde savaşacak Garp ve Sengoku edeceğini düşünüyor musunuz? Hele de bu destekler olmadan Marineford'un sıfır kayıpla çıktığını, denge oluşumu Shanks gelmese tüm Beyazsakal komutanlarınının katledileceğini düşünürsek?

Ki yedi kın da değil üç kın. Geri kalanlar fodder diye tabir ettiğimiz tipler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık