Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
Wb göğsündeki yara yüzünden kalbi tekledi. Bu yüzden meigo yedi. Onu gören marco kelepçe yedi. Marco’yu gören jozu’nun kolu gitti.

amiraller elbette komutanlardan daha güçlü. Ama komutanların aradan çıkarılması için mangaka bunları kullandıysa demek ki çok uçuk da değil fark. 2 vs 1’de bile amiral kazanacaksa mangaka’nın öyle dikkat dağınıklığı kullanmasına gerek kalmazdı. Vista olsa anlarım da marco’nun yanına teach veya ace veriyoruz. Hani aokiji’nin meyvesini nötrleyen çocuk.

Jozu ve marco tek başlarına amiralle dövüşebiliyor. Birinin yanına teach diğerinin yanına ace gitse kazanırlar.

wb ve oden vs garp ve sengoku olsa yine wb tarafının kazanması lazım. Oden diğerlerinden daha genç. Wb yaşlılık+hastalık’tan dolayı zayıf kalacaksa bile yumruklarla inmez bu adam. Diğer dövüşler önce biter.

wb tayfası haricinde sadece odeni kullansalar bile geriye sadece 1 amiral kalıyor. İnu-neko bi üçüncü komutanla 12 saat dövüşebilen karakterler. İkisi beraber dövüşürse bu ikili de amiral tutar rahat.

Ağır topların eşleşmelerinde wb tarafı kaybedecekse bile 1-2 saatten az sürmeleri imkansız.
Jozu+teach, ace+marco, inu+neko ikilileri amiralleri oyalarken, wb+oden de sengoku+garp’ı oyalarken wb’nin ordusu koramiralleri çok rahat temizler. Jimbe, minkler ve 9 kın da orduyu temizledikten sonra ağır toplara yardıma gittiğinde wb tarafı zaferi garantiler.

Kesinlikle katılıyorum. :good:

Beyazsakal, Oden, Marco, Teach, Ace ve yedi kın bir ekibin iki eski KK rakibiyle birlikte dört amirali daha alacağını düşünmek AŞIRI derecede küçümsemek.

Ciddi ciddi Oden, Teach ve yedi kından oluşan bir katkının ciddi biçimde savaşacak Garp ve Sengoku edeceğini düşünüyor musunuz? Hele de bu destekler olmadan Marineford'un sıfır kayıpla çıktığını, denge oluşumu Shanks gelmese tüm Beyazsakal komutanlarınının katledileceğini düşünürsek?

Ki yedi kın da değil üç kın. Geri kalanlar fodder diye tabir ettiğimiz tipler.
Evet korsanların kazanma şansını daha yüksek buluyorum. Wb vs Garp'ta Garp'ın kazanma şansı daha yüksek çünkü WB'nin aksine sağlıklı fakat Wb'nin meyve avantıjıyla kendisiyle beraber götüreceğini düşünüyorum. Oden 58 yaşında olacak bu senaryoda. Seni bilmem ama bana göre amiral seviyesi olmuş olacak bu yaşta. Ayrıca ben senin aksine Sengoku'yu da Rogar veya Garp dengi görmüyorum. Normal bir amiral seviyesi bir adam benim için. Oden ile kapışır. Oden'i yense bile kendisi de devredışı olacak çünkü kendi dengiyle bir savaştan sonra güç kalmaz karakterlerde. Geriye kaldı 3 amiral vs Marco,Jozu,Vista,Ace,Teach,Thatc,ve 9 kın ki bu 9 kın içinde 3.komutan seviyesi adamlar var. Sen amirallerin komutan seviyesindeki adamları yara almadan,kolayca yenebileceğine inanıyor olabilirsin fakat bu söylemin benim için yonkou 2 amiral eder demekle eşdeğer. Fantazi yani. Eğer Sengoku Garp dengi olsaydı denizci tarafı derdim ama dediğim gibi benim için kendisi normal bir amiral. He denizciler kazanabilir yine de ama yok denizciler yok eder yok amiraller terlemez bile gibi söylemler fantazi bana göre.

Son düzenleme:
wb tarafının içinden geçerler ,oden falan yokken zaten kolayca almıştı denizciler,garpla sengokuda devreye giriyor.Oden 1 amiral alır o kadar .

Marco ve Vista amirale zarar dahi veremiyor.Bir tek Jozu zarar verebildi o da başkası ile dövüşen amirale saldırdı ve anca bir damla kan aldı dudağından.İnu-Neko-Ashura Jacke üstünlük sağlamıyorlar daha.Amiral karşısında bir süre durduktan sonra teker teker saf dışı kalırlar.Marco-Oden-Wb dışında amiraller ile dişe diş çarpışabilecek adam yok karşı tarafta.

Amirallerin nasıl birer kitle imha silahı olduklarını yeterince gördük bence beyler. Üçünün de uyanış açıp Allah ne verdiyse daldığı ortamda bana göre çer çöp seviyesinin pek bir etkisi olmaz. Rakamlar çok önemli değil karakterler arası seviye farkı çok yakın olmadıkça. Çer çöp seviyesi dememin sebebi de karakterlerin OP evreninde çöp klasmanında olmasından değil bir amiral karşısında o konumda olduklarını düşündüğümden söylediğim bir şeydir. Bu adamlar nasıl çöp oluyor ya demeyin yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık