Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beş İmparator vs. Büyük Denizci Gücü

Kim Üstün Gelir ?

• Kullanılan toplam oy
    225
Bende de Sonuç öyle analizini şahsen okumak isterdim ama boş vaktin olmayabilir veya eriniyorsundur.

Eşleşme eşleşme gitme şansın var mı cidden merak ediyorum kafandaki kurguyu çünkü iki tarafta ezerek kazanamaz
Şimdi Shichilerden sadece Crocodile ve Mihawk kaybeder. Vista ve Law çok kapışmalı gider ama hadi Law'ın potansiyeli ve geleceğinden ona veriyorum. Shanks da çok gizemli bir karakter, güncel Yonkolar içerisinde en güçlüsü çıkabilir, serideki önemi bence çok fazla. Crocodile'a gelirsek prime haliyle şimdiki hali arasında fark olacağını zannetmiyorum.

İmparatorlar 2- Denizciler 7

Yonkoların karşılaşması bu konudaki en zorlu karşılaşmalar bence. Bu listedeki çoğu karakterin prime hallerini bilmiyoruz. O yüzden tahminlerime göre hareket ediyorum yine.

Prime WB vs Prime Garp kazanan WB olur diye düşünüyorum. WB zamanında dünyanın en güçlü adamı ünvanını almış birisi ama çok yüksek zorlukta kazanır. Bu ikisi serinin zirvelerinde yer alıyor.

Kaido vs Prime Sengoku bilemiyorum ama Sengoku'nun Garp kadar güçlü olacağını zannetmiyorum. Sengoku bana göre zekası ve liderliği ile öne çıkıyor ama onun da prime hali Yonko seviyesi vardır. Kaido çok yüksek zorlukta kazanır diyorum.

Big Mom vs Kong nasıl sonuçlanır bilemem. Kong'u tam bilmiyorum ama ille oy vereceksem Big Mom'dan yana kullanayım. Shanks'ın karşılaşmasını zaten konuşmuştuk. Güncel Teach ise şuan ki Akainu'yu alır.

İmparatorlar 6 - Denizciler 7

Amiraller+ Tsuru'dan sadece Fujitora kaybeder. Oden'ı ben Amiral-Yonko arası bir yerde görüyorum. Ayrıca Prime Tsuru'da YC3 seviyesinden fazla edeceğini düşünüyorum.

İmparatorlar 7 - Denizciler 11

Amiral adaylarını ben pek ciddiye alamıyorum ya. Bana göre Luffy'nin 5.İmparator olması gibi bir şey. O yüzden Sağ kollara yenilir diye düşünüyorum.

İmparatorlar 9-Denizciler 11

Böyle bir şey çıktı. İlk yaptığımda 10-10 gibi bir sonuçla karşılaşmıştım. Onda da başta Law-Vista karşılaşmasında Vista alır demiştim ama şimdi değiştirdim kararımı.

Attım Spo'nun içine :D

Edward Newgate vs Monkey D. Garp
Kozuki Oden vs Fujitora
Marco vs Kuzan
Jozu vs
Gecko Moriah
Vista vs Trafalgar D. Water Law Arc sonu Law alır ama.
Portgas D. Ace vs Sir Crocodile
Shanks vs Dracule Mihawk
Benn Beckman vs Borsalino
Lucky Roo vs Edward Weevil
Yasopp vs
Tsuru
Kaido vs Sengoku
King vs Momousagi
Queen vs Bartholomew Kuma
Jack vs Jimbei

Charlotte Linlin vs
Kong
Charlotte Katakuri vs Ryokugyuu.Ryokugyu'ya yazık olur.
Charlotte Cracker vs Donquixote Doflamingo

Charlotte Smoothie vs Boa Hancock
Marshall D. Teach vs Sakazuki
Shiryu vs Tokikake
Korsanlar ezer.

Açan insandan haz etmesem de güzel konu olmuş emeğe saygı. Bu konunun kilit noktası 5 yonkou, vs'sinden çok yan vsler. 5 yonkounun, vsleri denk ve 5 6 gün süreceği için yan, vslerden gelen yardımlar sonucu, belirler.

Kozuki oden vs fujitora---- oden gücünün büyük bir bölümünü harcayarak yener.
Marco vs kuzan---- Marco kuzanı uzun süre tutar ve diğer match upların geneline katılırlar.
Jozu vs moriah-jozu rahat alır.
Vista vs law-----vista zorlanarakta olsa alır.
Ace vs croco---- Ace biraz uğraşıp alır.
Backmenn vs kizaru----overrated Backmennın çapı yetmez kizaruya
Lucky roo vs weevil--- weevil zor da olsa alır gibi.(weevil sağ kol gücündedir.)
Yasop vs tsuruyu hiç bilmedipimiz için birbirini götürür diyorum.
King vs momousagi---- eşitlerdir, birbirini götürürler
Quenn vs kuma---- Quenn çok çapsız gibi görünüyor fakat yüksek zorlukla alır kumayı
Jack vs jinbei----jack alır.
Katakuri vs yeşil boğa---- Katakuri ilk luffyi yrnsin sonra amiral alır. Yeşil boğa alır.
Cracker vs doflamingo---- cracker yüksek zorlukla alır.
Soomothie vs hancock----- hancock yüksek zorluk alır.
Shiryu vs tokikake----tokikake alır.

Elimizde marco, gücü tükenmeyr yakın oden, jozu, vista, ace, quenn, jack, cracker kaldı karşılarında kuzan, kizaru, ryokugyu, weevil, hancock, tokikake var. Amiral farkıyla o match upları kazanıp garplara yardıma giderler.

Garp vs beyazsakal uzar
Shanks vs mihawk---shanks alır.
K
Kaido vs sengoku uzar
Linlin vs kong---linlin alır.
Teach vs akainu uzar.

Linlin, shanks vs kizaru, aokiji, ryokugyu olur bayağı düşünmek lazım ama genrl olarka denizciler burun farkıyla alır gibi.

Prime Garp gg. Sonuç belli Denizciler parçalar. Xebec'i de ekle bunların yanına, çoluk çocuk kesmez Garp'ı ağababanız nerde diye gezer.

İlk korsanlar alır dedimde garpla sengokuyu oraya koymucaktın sengoku stratejist adam rahat alırlar ya garp zaten bi sevgi yumruğunu gömdümü obez kadında kalmaz canavar(miço) da kalmaz

Şimdi Shichilerden sadece Crocodile ve Mihawk kaybeder. Vista ve Law çok kapışmalı gider ama hadi Law'ın potansiyeli ve geleceğinden ona veriyorum. Shanks da çok gizemli bir karakter, güncel Yonkolar içerisinde en güçlüsü çıkabilir, serideki önemi bence çok fazla. Crocodile'a gelirsek prime haliyle şimdiki hali arasında fark olacağını zannetmiyorum.

İmparatorlar 2- Denizciler 7

Yonkoların karşılaşması bu konudaki en zorlu karşılaşmalar bence. Bu listedeki çoğu karakterin prime hallerini bilmiyoruz. O yüzden tahminlerime göre hareket ediyorum yine.

Prime WB vs Prime Garp kazanan WB olur diye düşünüyorum. WB zamanında dünyanın en güçlü adamı ünvanını almış birisi ama çok yüksek zorlukta kazanır. Bu ikisi serinin zirvelerinde yer alıyor.

Kaido vs Prime Sengoku bilemiyorum ama Sengoku'nun Garp kadar güçlü olacağını zannetmiyorum. Sengoku bana göre zekası ve liderliği ile öne çıkıyor ama onun da prime hali Yonko seviyesi vardır. Kaido çok yüksek zorlukta kazanır diyorum.

Big Mom vs Kong nasıl sonuçlanır bilemem. Kong'u tam bilmiyorum ama ille oy vereceksem Big Mom'dan yana kullanayım. Shanks'ın karşılaşmasını zaten konuşmuştuk. Güncel Teach ise şuan ki Akainu'yu alır.

İmparatorlar 6 - Denizciler 7

Amiraller+ Tsuru'dan sadece Fujitora kaybeder. Oden'ı ben Amiral-Yonko arası bir yerde görüyorum. Ayrıca Prime Tsuru'da YC3 seviyesinden fazla edeceğini düşünüyorum.

İmparatorlar 7 - Denizciler 11

Amiral adaylarını ben pek ciddiye alamıyorum ya. Bana göre Luffy'nin 5.İmparator olması gibi bir şey. O yüzden Sağ kollara yenilir diye düşünüyorum.

İmparatorlar 9-Denizciler 11

Böyle bir şey çıktı. İlk yaptığımda 10-10 gibi bir sonuçla karşılaşmıştım. Onda da başta Law-Vista karşılaşmasında Vista alır demiştim ama şimdi değiştirdim kararımı.

Attım Spo'nun içine :D
Çok güzel olmuş yakın fikirlerimiz sağ ol

Açan insandan haz etmesem de güzel konu olmuş emeğe saygı. Bu konunun kilit noktası 5 yonkou, vs'sinden çok yan vsler. 5 yonkounun, vsleri denk ve 5 6 gün süreceği için yan, vslerden gelen yardımlar sonucu, belirler.

Kozuki oden vs fujitora---- oden gücünün büyük bir bölümünü harcayarak yener.
Marco vs kuzan---- Marco kuzanı uzun süre tutar ve diğer match upların geneline katılırlar.
Jozu vs moriah-jozu rahat alır.
Vista vs law-----vista zorlanarakta olsa alır.
Ace vs croco---- Ace biraz uğraşıp alır.
Backmenn vs kizaru----overrated Backmennın çapı yetmez kizaruya
Lucky roo vs weevil--- weevil zor da olsa alır gibi.(weevil sağ kol gücündedir.)
Yasop vs tsuruyu hiç bilmedipimiz için birbirini götürür diyorum.
King vs momousagi---- eşitlerdir, birbirini götürürler
Quenn vs kuma---- Quenn çok çapsız gibi görünüyor fakat yüksek zorlukla alır kumayı
Jack vs jinbei----jack alır.
Katakuri vs yeşil boğa---- Katakuri ilk luffyi yrnsin sonra amiral alır. Yeşil boğa alır.
Cracker vs doflamingo---- cracker yüksek zorlukla alır.
Soomothie vs hancock----- hancock yüksek zorluk alır.
Shiryu vs tokikake----tokikake alır.

Elimizde marco, gücü tükenmeyr yakın oden, jozu, vista, ace, quenn, jack, cracker kaldı karşılarında kuzan, kizaru, ryokugyu, weevil, hancock, tokikake var. Amiral farkıyla o match upları kazanıp garplara yardıma giderler.

Garp vs beyazsakal uzar
Shanks vs mihawk---shanks alır.
K
Kaido vs sengoku uzar
Linlin vs kong---linlin alır.
Teach vs akainu uzar.

Linlin, shanks vs kizaru, aokiji, ryokugyu olur bayağı düşünmek lazım ama genrl olarka denizciler burun farkıyla alır gibi.
Detaylı incelemen için sağ ol niye haz etmiyon benden yav arada olur öyle yükselmeler, tartışmalar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık