Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Bu seride en çok istediğim iki şey vardı, ilki sonunu görebilmek, ikincisi dizi ya da film uyarlamasını görmek. İlki maalesef artık olmayacak. :ühü:
Ama dünya gözüyle Game of Thrones, Yüzüklerin Efendisi, The Witcher gibi bir uyarlama görsem gözüm açık gitmeyecek. Umarım bir gün Hollywood bu seriyi de keşfeder.

Film dizi yok oyunlar var.
Dark Souls lar ve yeni gelecek olan Elden Ring e bak. Miura nın sağlam ekmeği yeniyor. Birde Berserk in kendi muso oyunları var . Bu kadar yani gerisi hüzün

Bu serinin en sevdiğim yanı yarattigi dünyanın gerçekliği ve özellikle kötü karakterlerin harika betimlenmesi ...

Tanrının eli gibi baş kötü karakterlerin varlığı ve tutulmanin betimlenmesi benim açımdan Sauron ve yüzük temelli betimlemeden daha iyiydi .Umarım Berkserk evrenini harika yansıtacak güzel bir 3 leme görebiliriz sinemada

Bu serinin en sevdiğim yanı yarattigi dünyanın gerçekliği ve özellikle kötü karakterlerin harika betimlenmesi ...

Tanrının eli gibi baş kötü karakterlerin varlığı ve tutulmanin betimlenmesi benim açımdan Sauron ve yüzük temelli betimlemeden daha iyiydi .Umarım Berkserk evrenini harika yansıtacak güzel bir 3 leme görebiliriz sinemada
BNHA bildirimi ile Berserk bildirimi alt altaydı. BNHA'ya bastığımı sanıyordum, yorumunu okuyunca çok şaşırdım. Sonradan Berserk başlığında olduğumuzu gördüm fjsbfkwbdhwh

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık