Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Bu mangakalar rock star gibi olduğu için ortalık galeyana gelmesin diye cenaze işlerinden sonra resmi açıklama yapılsın demişlerdir.(ailesi, editörleri vsesaire) Fanlar insanları darlıyorlar çünkü. Bazı mangakaların maske ya da mahlas kullanması da bu yüzden.
En son bu kahraman akademisi diye bir manga var ya hala devam ediyor mu emin değilim onun mangakasını kendi fanları linç ediyordu twitterdan. Daha önce aynı karede bile denk gelmeyen iki karakteri fanlar shiplemiş neden onları beraber yapmamış diye yardırıyorlardı global milenyumlar.
Böyle açıklanması daha doğru olmuş.
İğrenç bir linç kültürü gelişti webte zaten. Bu yazarların tüwidder-zart-zurt hesabı olmamasına şaşırmıyorum bu yüzden....

Bir daha böylesi zor gelir, gelmez hatta. Üzdü, daha da uzun manga okumam. OP dışındaki Japon eserlerinden eli ayağı çektim artık.

Sevdiği işi yaparak yaşadı, muhtemelen -ve umarım- mutlu bir şekilde hayata gözlerini yumdu, toprağı bol olsun ya da onun inancında ne deniyorsa. Okuduğum en iyi eserlerden birini verdiği için teşekkür ve takdir etmekten başka bir şey gelmiyor elimden.

Bir daha böylesi zor gelir, gelmez hatta. Üzdü, daha da uzun manga okumam. OP dışındaki Japon eserlerinden eli ayağı çektim artık.

Sevdiği işi yaparak yaşadı, muhtemelen -ve umarım- mutlu bir şekilde hayata gözlerini yumdu, toprağı bol olsun ya da onun inancında ne deniyorsa. Okuduğum en iyi eserlerden birini verdiği için teşekkür ve takdir etmekten başka bir şey gelmiyor elimden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık