Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Sabah haberi görünce netten arayayım dedim bir şey çıkmadı sahtedir o zaman dedim ama ciddiymis. Çok kötü üzüldüm ya. :agla: Huzur içinde yat reis :tmm:

Bu arada wiki de ölüm tarihi 6 mayıs diyor ? ''54 yaşında akut aort diseksiyonundan öldü''.

Bu mangakalar rock star gibi olduğu için ortalık galeyana gelmesin diye cenaze işlerinden sonra resmi açıklama yapılsın demişlerdir.(ailesi, editörleri vsesaire) Fanlar insanları darlıyorlar çünkü. Bazı mangakaların maske ya da mahlas kullanması da bu yüzden.
En son bu kahraman akademisi diye bir manga var ya hala devam ediyor mu emin değilim onun mangakasını kendi fanları linç ediyordu twitterdan. Daha önce aynı karede bile denk gelmeyen iki karakteri fanlar birbirine yakıştırmış neden onları beraber yapmamış diye yardırıyorlardı global milenyumlar.
Böyle açıklanması daha doğru olmuş.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok üzgünüm. Arkasında bu kadar büyük eser bırakmış birinin öldüğüne inanmak çok zor. Aradan haftalar geçmişken şu an öğrenmek de ayrıca çok kötü hissettiriyor, bu ay içinde kaç defa Miura yeni bölümü salsın diye düşündüğümü bile hatırlamıyorum.

Saygıyla anıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık