Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Battle Through the Heavens

@kqkqkq1 abi buranın çevirisi çok leş , 6 aylık mandarincemle ben bile bunlardan iyi çeviririm ama yinede sen bilirsin.
Desolate era , Tales of demons and gods , heavenly jewel change , stellar transformation (özellikle önerilir) , swallowed star bunlar sağlam seriler hepsini okuyorum . ATG nin olayıda poison değil çok değişik bir tarafa gidecek seri kapağına göre yargılamışsın 20 bölüm sabret değer derim sana . Coiling dragonuda oku serisiz kalırsan benim gibi . Tamamlanmış seri vede bu tarz serilerin çoğunun babası sayılır .
Eyvallah hocam, baya seri oldu 3-4 ay yeter bunlar :D
O çeviri olayına da alışıyor insan google translate'in biraz daha iyisi ama insan çevirmeyince anca bu kadar çıkıyor, 1600 bölüm o çeviriden okuyunca hiç sırıtmıyor bana :D

Eyvallah hocam, baya seri oldu 3-4 ay yeter bunlar :D
O çeviri olayına da alışıyor insan google translate'in biraz daha iyisi ama insan çevirmeyince anca bu kadar çıkıyor, 1600 bölüm o çeviriden okuyunca hiç sırıtmıyor bana :D
Önemli değil yardımcı olabildiysem ne mutlu . Sen bağışıklık kazanmışsın bide kötü çeviriye , ben 1 bölüm okudum kusacaktım o siteden :D

@gyjbsch yok abi ben çok ilerideyim senden , bacılarla kalsa yine iyi şu anda bi mekanda yanında 4 tane manita var :D
O elemanın zaten azla yetinmeyeceği en başından belliydi, belaya bilerek bulaşıyor. Mavi cübbeli kız ile ileride bir şeyler oluyor mu? Bu serinin dili ağır mı? Basit bir dille nereden okurum?

Yahu lisede hazırlıktaki hocam dil ileride işe yarar dediğinde keşke artislenmem hataymış.:(

O elemanın zaten azla yetinmeyeceği en başından belliydi, belaya bilerek bulaşıyor. Mavi cübbeli kız ile ileride bir şeyler oluyor mu? Bu serinin dili ağır mı? Basit bir dille nereden okurum?

Yahu lisede hazırlıktaki hocam dil ileride işe yarar dediğinde keşke artislenmem hataymış.:(
Aga çevirmenler çok ciddiye alıyor işlerini genelde , yani akademik düzeyde çeviri yapıyor dingiller , birde ekmeğine bulaşmamak için bir seriyi genelde bir site çeviriyor . O yüzden bulabileceğin en iyi dil elindekidir derim sana . Mavi cüppeli kız için dağı taşı yakıcak öyle diyim sana oku ve gör daha fazla spoilerlemiyim seni .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık