Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Battle Through the Heavens

Hepsi iyi kötü birbirine benziyor zaten ama daha birinin sonunu göremedim. Hele MGA'da kaç bölüm var, onu biri çevirecek de. :(
İngilizce çeviride 689 da MGA , çince orjinali 1670 de . İngilizce okurum diyorsan bitmiş seriler içinde coiling dragon var sağlam ona bakabilirsin .

İngilizce çeviride 689 da MGA , çince orjinali 1670 de . İngilizce okurum diyorsan bitmiş seriler içinde coiling dragon var sağlam ona bakabilirsin .
Hepsi iyi kötü birbirine benziyor zaten ama daha birinin sonunu göremedim. Hele MGA'da kaç bölüm var, onu biri çevirecek de. :(
Lanet olsun MGA'da 2300'lerdeyim güncele gelcem, ağlıcam sonra. MGA tarzı seri önersenize

2300 derken :confused::confused::confused:

I Shall Seal The Heavens de sağlam seridir .
http://lnmtl.com/novel/martial-god-asura çeviri makine çevirisi olduğu için sorunlu biraz ama idare ediyorum, alışılıyor bi yerden sonra
ISST, wu dong qian qun, the great ruler dışında seri olabilir, okuyorum bunları

Atg yani Aganist The God, hemen hemen aynı. Hatta paralel evren desem yeri. Oyun tarzı seviyorsan LMS veya TLT derim. legendary moonlight sculptor, the legendary thief
ATG başlamıştım ama beğenmedim pek, poison olayı çok itici gelmişt var mı bildiğin başka seri, oyun tarzı olmasın

@kqkqkq1 abi buranın çevirisi çok leş , 6 aylık mandarincemle ben bile bunlardan iyi çeviririm ama yinede sen bilirsin.
Desolate era , Tales of demons and gods , heavenly jewel change , stellar transformation (özellikle önerilir) , swallowed star bunlar sağlam seriler hepsini okuyorum . ATG nin olayıda poison değil çok değişik bir tarafa gidecek seri kapağına göre yargılamışsın 20 bölüm sabret değer derim sana . Coiling dragonuda oku serisiz kalırsan benim gibi . Tamamlanmış seri vede bu tarz serilerin çoğunun babası sayılır .

@gyjbsch TLT güzel seride mantaliteme ters , çilek bahçesinde yaşıcam bi tanesini bile koparmıcam yok öyle bir dünya :flaugh::flaugh::flaugh:
Herkes bi Chu Feng olamıyor. Su Rou'yu götürdü, ben türkçe okuduğumdan fake bölüm sanmıştım. Eleman aç gözlülükte sınır tanımıyor. İki kardeşi de alacağım diyor. Spo vermedim umarım, 200 den sonrası yok, spo vermede. Bizim shounen serilerde insanlık kasıyor.
http://lnmtl.com/novel/martial-god-asura çeviri makine çevirisi olduğu için sorunlu biraz ama idare ediyorum, alışılıyor bi yerden sonra
ISST, wu dong qian qun, the great ruler dışında seri olabilir, okuyorum bunları

ATG başlamıştım ama beğenmedim pek, poison olayı çok itici gelmişt var mı bildiğin başka seri, oyun tarzı olmasın
Aslında oda aşağı yukarı aynı hocam, biraz başları sıkıcı ama sonradan açılıyor.
Tales deamons god serisi fena değil, mangasını okuyorum. Noveline bir bak istersen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık