Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Basketbol Sohbet

Monaco'lu oyuncu taraftara saldırıyor paylaşımını görünce gülmekten sandalyeden düştüm. Ee daha 1 ay geçmedi üzerinden?

rakip oyuncular tahrik etmiş olsa da fb taraftarlarının yaptıkları yanlıştır ve ortada bir suç varsa eğer hukuki süreç işlemelidir ama olur böyle şeyler, kimsenin kimseden pek bir farkı yok ve her taraftar grubunda var böyle insanlar. yaşanan münferit bir olay yüzünden bir camiaya terörö demek de medeniyet dersi vermek de doğru değil. her takımın maçında yaşanabilir böyle şeyler.

Olay yanlış da. Basketbolcular darbe almış mı? Bir yerlerine yaralayıcı madde gelmiş mi l? Korner bayrağını, kesici aleti alıp gelenler var mı? Soyunma odasına giderken koridorda darp etmeler devam etmiş mi? Merak ettim
Arbede olmuş. Taraftarın elinde bıçak var diyorlar (!) Ali Koç’un oğlu parkede ve başka bir taraftar kafa kesme hareketiyle tribünde terör estiriyor. Sahaya fırlatılan madde de var. Monaco oyuncularının da olayın üstüne gtmemesi ayrı bir mevzu.

Arbede olmuş. Taraftarın elinde bıçak var diyorlar (!) Ali Koç’un oğlu parkede ve başka bir taraftar kafa kesme hareketiyle tribünde terör estiriyor. Sahaya fırlatılan madde de var. Monaco oyuncularının da olayın üstüne gtmemesi ayrı bir mevzu.
Ulan 61'siz sayemizde Avrupa basketbolu izliyorsun bari hikâye anlatma...

İyi ki basketbolda yoksunuz, yoksa hiç çekilecek çile değilsiniz. :D

İzlemedim ki :hhh: rezaleti duydum o görüntülere baktım sadece.

Bana da öyle gelmişti :D
Yav harbi abartma reis ya :D taraftar bir yerde slogan atsa bakın bakın Trabzondaki ile aynısı oldu diyeceksin :D kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyorsun. Bana da öyle gelmişti diyorsun bir de yapma reis ya :D adamlara çatır çutur darp etti taraftarınız bunun neresi abartı? Mahalle maçı değil ki bu normal gelsin sana. Oosterwoldenin yaptığı abartıldı mı? Hayır ceza alması gerekiyordu sizin daha ağır ceza almanızın gerektiği gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık