Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Avatar: The Last Airbender (2024-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    37
netflix de yayınlandığına arada şaşırıyorum.zenci çinli görmedik en azından karakterlerde.Baya çinli ve beyazlar var ben şok oldum.nickelodeon sanırım çok bastırmış içine etme diye.

Okumadım ATLA eleştirmek için paragraf dizen adama mesai yapsam kendi hakkıma girerim gutttts
Üzdün Datte senden böyle tavır beklemezdim :D. En sevdiğim eserlerden dedim kimseye 10 vermem dedim gene de düşmanlık ediyorsun aosodqğşwüqç. Merak ediyorum Wano öncesi One Piecemisss konusunda da böyle miydin :D(zamanında en sevdiğim eser demişliğin var o zamanlar fa o yüzden)

Bu arada al işte ilk bölüm itibariyle aşağı yukarı benin dediğimi demişsin :D. Daha karanlık ama asıl esere de sadık gibiler.

Üzdün Datte senden böyle tavır beklemezdim :D. En sevdiğim eserlerden dedim kimseye 10 vermem dedim gene de düşmanlık ediyorsun aosodqğşwüqç. Merak ediyorum Wano öncesi One Piecemisss konusunda da böyle miydin :D(zamanında en sevdiğim eser demişliğin var o zamanlar fa o yüzden)

Bu arada al işte ilk bölüm itibariyle aşağı yukarı benin dediğimi demişsin :D. Daha karanlık ama asıl esere de sadık gibiler.
Op'un ilk yarısının yeri ayrıdır. Milyon kere dedim zaten nasıl denk gelmedin la

CGI beklediğimden iyi, oyuncu diyalogları amatörce gibi geliyordu çoğu yerde ama genel olarak hikaye anlatımı fena değildi. Animasyon dizi serisinde ki çoğu yeri atmışlar, orayı tam sevemedim. Aang daha şapşik ve şakacıydı, dizide sadece gülümsüyor.
Azula ve Suki'yi oynayan kişiler yer değiştirse daha iyi olurmuş.

3 bölüm izledim yorumlara katılıyorum. Tombik azula bi güldürdü beni gördüğümde ve biraz hızlı ilerliyor. Onun harici beğendim. 3 bölüm de bugün izler çarşamba sezonu bitiririm diye düşünüyorum . Acelemiz yok sindire sindire izleyekim cocuklugumun serisini :utan:

İkinci bölüm de bitti. Devamını izleyeceğimi sanmıyorum, aşırı leş bir yapım olduğundan değil canım feci ATLA çektiğinden gidip orijinal eseri döneceğim bilmem kaçıncı kere.
İlk bölümü sakince izledim ama ikinci bölümde avatar Kiyoşi beni epey gaza getirdi. Onun hatrına devamını izlemen gerekir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık