Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Avatar: The Last Airbender (2024-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    36
Korra ile Asami seçimleri güzel olursa sadece onlar için izlenir. Gerçi ben güzel olmasa da izlerim. Ama Korra'nın dizi uyarlaması çok daha uygun bir yapısı var.
Asami seksi bir şey olur, Kora da havyan gibi erkek Fatma olur da. İzlenmesi için asami çok seksi olmadı lazim. Red lotusta kesin iki tane gay olur.

İlk bölümü izliyorum. Yapamadıkları şeylerden çok yaptıklarına odaklanmak istiyorum çünkü daha karanlık bir tonda çekmek harici ellerinden geldiğince esere sadık kalmışlar. Çok duygulandım anasını satayım bu seri benim hassas noktalarımdan biri. Yaşarsak 50 yıl sonra da aynı beğeni ve heyecanla izler, müziklerinden birini duyduğum an kendimden geçerim.

İlk bölümü izliyorum. Yapamadıkları şeylerden çok yaptıklarına odaklanmak istiyorum çünkü daha karanlık bir tonda çekmek harici ellerinden geldiğince esere sadık kalmışlar. Çok duygulandım anasını satayım bu seri benim hassas noktalarımdan biri. Yaşarsak 50 yıl sonra da aynı beğeni ve heyecanla izler, müziklerinden birini duyduğum an kendimden geçerim.
İkinci bölüm de bitti. Devamını izleyeceğimi sanmıyorum, aşırı leş bir yapım olduğundan değil canım feci ATLA çektiğinden gidip orijinal eseri döneceğim bilmem kaçıncı kere.

Küçükken zuko, azula ve toph favorilerimdi. Diziye daha başlamadım ama azulamı umarım sexy bir hanfendi oynuyordur. Zuko da karizmatik olsa tadından yenmez. Toph un karakteriyle oynamazlarsa her türlü akar bebeğim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık