Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Avatar: The Last Airbender (2005-2008)

@Tilqi_Gin arkasındaki şeyi diyeyim ben:

Bakın hepiniz her cinsi yönelime saygılı içerikler yapıyorsunuz biz de sidik yarıştırmaya geliyoruz, hazırlanın. Biraz da biz para kazanalım bundan.

Son hava bükücü olayı gayet güzeldi ama sonrasında yeni hava bükücülerin ortaya çıkışını Korra'da anlatmak ne bileyim konu bulamayıp yapalım olsun gibi geldi. Aang'in hayatından devam etseler daha mı iyi olurdu? Korra'ya kıyasla evet.

Korranın cinsel hayatını anlatan bir film olur herhalde :D Bir avatarın çarpık ilişkileri hatta insanların cinsel yönelimlerini bükmeye falan başlar:hhh:

11. bölümdeyim daha. Vakit buldukça izliyorum. Olaylar hep anlık oluyor. Keşke arkada devam eden bir ana hikaye de olsaydı.

11. bölümdeyim daha. Vakit buldukça izliyorum. Olaylar hep anlık oluyor. Keşke arkada devam eden bir ana hikaye de olsaydı.
Hemen hemen her sezonun son 5-6 bölümü ardı sıra işlenen hikayeler. Ana kurgu hep aynı Aang'in diğer elementleri öğrenmeye çalışması, Ateş Ulusu'nun dünyayı tamamen ele geçirmesi.

İlk Kitap Su öyle dediğin gibi, sadece son birkaç bölümü kümülatif o sezon. İkinci Kitap Toprak'la birlikte tek bölümlük hikayeler azalıyor, biraz daha ana hikaye odaklı olmaya başlıyor. Üçüncü Kitap Ateş'te ise neredeyse tamamen ana konu odaklı, birbirine bağlı bölümler gelmeye başlıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık