Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Avatar: The Last Airbender (2005-2008)

Toprak büken kral iyiydi, en son o bölümü izledim.
Bumi :D

Evet, Bumi. Çok vaktim olmadığından boşluk buldukça izliyorum.
Öylesi daha iyi. Yavaş yavaş tadını çıkara çıkara izlemeyi hakeden bir seri.

Bumi'den bahsediyorsan efsane karakterdir. Yaş yetmiş iş bitmemiş lafının vücut bulmuş halidir.
Ne yetmişi yahu. 107 yaşında adam.

Kyoshi, Zuko ve Korra ile alakalı üç tane yeni animasyon filmi gelecekmiş.
Kyoshi ve Zuko sevindirdi. Özellikle Zuko'nun annesi hakkında da bi şeyler öğrenebileceğimizi umuyorum.

Korra filmini ise gereksiz buldum, zaten 4 sezon dizi yaptınız karaktere. Onun yerine yetişkin Aang'in 100 yıllık savaştan sonra yaptıklarını veya daha eski bir avatarın hayatını anlatan bir filmi tercih ederim. White Lotus'un kuruluşunu ve gelişimini de anlatabilirler, evrende malzeme çok.

Kyoshi ve Zuko sevindirdi. Özellikle Zuko'nun annesi hakkında da bi şeyler öğrenebileceğimizi umuyorum.

Korra filmini ise gereksiz buldum, zaten 4 sezon dizi yaptınız karaktere. Onun yerine yetişkin Aang'in 100 yıllık savaştan sonra yaptıklarını veya daha eski bir avatarın hayatını anlatan bir filmi tercih ederim. White Lotus'un kuruluşunu ve gelişimini de anlatabilirler, evrende malzeme çok.
Zuko'nun annesi ile ilgili bilgilere sahibiz zaten

Kyoshi, Zuko ve Korra ile alakalı üç tane yeni animasyon filmi gelecekmiş.
Korra'yı görmem ile birlikte beklentilerim azaldı. 4 sezon süren Korra'nın halen daha yeni bir filminin gelmesinin arkasında bence farklı bir şey var, mesela:

Bu çizgiromanda Avatar Aang'in kızı Kya ikiliyle konuşurken 4 ulusun hetero olmayan ilişkilere karşı görüşlerini anlatırken Toprak ulusunun içlerinde en geleneksel olduğunu ve bu tür ilişkilere en karşı çıkan olduğunu söylüyor ve devamında ekliyor.

Acaba sadece bazı fikirlerin savunuculuğunu yapıp da doğru düzgün hikaye çıkarmazlar mı acaba diye insan düşünüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık