Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Avatar: En Güçlü Ateş Bükücü

En Güçlü Ateş Bükücü

• Kullanılan toplam oy
    65
  • Anket kapatılmış .
İki serideki karakterleri birbirleri ile kıyaslamayı doğru bulmuyorum. Yaşadıkları evrenler farklı, hayatları farklı, karakterleri farklı, yaşları farklı. Tabi karakterleri tasarlayanların yeteneklerini kıyaslarsak Atla ekibine küfür olur ama o dörtlü içinde sinir bozmayan tek karakter Bolin'di benim için. Eğlendiriyordu insanı en azından.
Favori animen hangisi atla’dan bagimsiz olarak soruyorum?

Azula baya potansiyelli gözüküyor. Salt ateş bükme ise mesele en iyi olabilirdi. Ancak 1 vs 1 atmaya gelirse iş Iroh reyiz derim. Savaş tecrübesi, sakin kafa vs adam komple bir asker.
Potansiyel olarak evet yüksekte lakin dinginlik yok. Ateş bükme ustalarından öğrendiklerinden sonra Zuko bunu açıklıyor.

Potansiyel olarak evet yüksekte lakin dinginlik yok. Ateş bükme ustalarından öğrendiklerinden sonra Zuko bunu açıklıyor.
Bunun yaninda zuko’nun su ankette olmamasi bile mukemmel birsey. En guclu degil ama en onde gelen 2 karakterden biri nasil olunur iste bu senaryo, kurgu basarisidir

Zuko çok da güçlü değil üzücü bir şekilde... Hikayesi çok iyi.
Ustat bir karakter guclu olmak zorunda degil ki on planda olmak icin. Ancak bu cok nadir olur cunku mangakalarin ve cizgi dizileri yapimcilarin cogunun senaryo, kurgu diye beyinlerinde ona dair bir bolum yok.
Zuko farkli, zuko tum atla evreninde en guclu karakter siralamasi yapsan ilk 10’a girer mi emin bile degilim ama bence ana karakter rolunu %50 aang tasiyorsa diger %50 de zuko’nundur resmen gucsuz olup hikaye ve karakter gelisimi ile ana karakter rolu bu zekadir iste :respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık