Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Avatar: En Güçlü Ateş Bükücü

En Güçlü Ateş Bükücü

• Kullanılan toplam oy
    65
  • Anket kapatılmış .
Yıldırımdan darbeyi yer ayağa kalktığında Zuko'yu yener.
Avatar takımındaki en zayıf bükücü de Zuko.
Yıldırımdan darbeyi yedikten sonra ayağa kalkabilecek birini görmedik henüz yalnız. Bir Ozai vardı o darbe üzerine gelen. Korkudan titremişti. Bir de Katara'yı korumak için kendini yıldırımın önüne atan Zuko. He bir de İroh vardı, Azula'nın saldırısını yemişti, bilincini kaybetmişti.
Bence kendi yaptığı yıldırımdan korkan adama fazla kredi veriyorsun. (Hem de iki kere)
Yani kalkıp Zuko şöyle güçlü böyle harika diyecek değilim. Adam serinin büyük bir bölümü zaten kendi değildi. Ama Yıldırım üretme, atma ve yönlendirme yetenekleri ile ilgili yaptığım çıkarım böyle düşünmemi sağlamıştı.

Yıldırımdan darbeyi yedikten sonra ayağa kalkabilecek birini görmedik henüz yalnız. Bir Ozai vardı o darbe üzerine gelen. Korkudan titremişti. Bir de Katara'yı korumak için kendini yıldırımın önüne atan Zuko. He bir de İroh vardı, Azula'nın saldırısını yemişti, bilincini kaybetmişti.
Bence kendi yaptığı yıldırımdan korkan adama fazla kredi veriyorsun. (Hem de iki kere)
Yani kalkıp Zuko şöyle güçlü böyle harika diyecek değilim. Adam serinin büyük bir bölümü zaten kendi değildi. Ama Yıldırım üretme, atma ve yönlendirme yetenekleri ile ilgili yaptığım çıkarım böyle düşünmemi sağlamıştı.
Zuko'nun güç anlamında benden geçebileceği bir nokta yok. Zayıf değil ama ana karakterler içerisinde en zayıf bükücü o. Diyorum ya hiç değilse LoK'da kazan, yok orada da kaybetti.

Üye silindi 1004

İki bölümlük wan'ın hikayesini izle. Lezban'a dair tek izlenesi içerik. Hele el işi kağıdı ile birlik olup avatara dönüştüğü an muazzamdır.
Ayıp be! Kızın lezbiyen olması baya düzgün işlendi. Ayrıca o dönemler Netflix homoseksüelliği daha yoktu çok usturuplu lezbiyendi Korra. Mako gibi bir dalyapraktan sonra bu kızların lezbiyen olması çok normal. Kezban olmasına lafım yok o olabilir.

Ayıp be! Kızın lezbiyen olması baya düzgün işlendi. Ayrıca o dönemler Netflix homoseksüelliği daha yoktu çok usturuplu lezbiyendi Korra. Mako gibi bir dalyapraktan sonra bu kızların lezbiyen olması çok normal. Kezban olmasına lafım yok o olabilir.
Mako tam bir lesbomakerdı. Tarihin en cünüp adamı olabilir ilişki konularında. Seride görmedik ama bir kaç yıla kalmadan intihar etmiş olabileceğini düşünüyorum.

Üye silindi 1004

Mako tam bir lesbomakerdı. Tarihin en cünüp adamı olabilir ilişki konularında. Seride görmedik ama bir kaç yıla kalmadan intihar etmiş olabileceğini düşünüyorum.
Benim gözümde serinin bu kadar kötü olmasının başlıca sebeplerinden birisi Mako. Ben bu kadar leş ve ruhsuz bir tip görmedim. Umarım intihar etmiştir dediğin gibi. Keşke ilk serinin sonunda ölseydi de General II. Iroh gelseydi ekibe.

Ateş bükücülerin gücünün kaynağı yaşam ve enerjidir. Bir insanın kalbinin atması için de vücutta bir miktar elektrik olması gerekir.
Güçlü ve yetenekli bir ateş bükücü yıldırıma temas ederek onu yönlendirebilir. Iroh da ilk sezonun sonunda Azula'nın elini tutarak fırlatmaya çalıştığı yıldırımı yönlendirmişti.
Bundan anlayabildiğim kadarıyla bir ateş bükücü, bir insana dokunarak vücudundaki elektriği kontrol edebiliyor. Yani isterse kalbini de durdurabilir.
Bunu niye işlemediklerini hep merak etmişimdir. Yani tamam, çocuklara hitap ettiği için böyle şeyleri üstü örtülü işliyorlar da. Su bükücüler için kan bükmeyi gösterdiler, Katara etik gerekçelerle reddetti. Hava bükücülerin nefes kontrolü var. Hava gezginleri pasifist oldukları için böyle bir şeye yeltenmiyorlar ama Gyatso'da bunun yapılması durumunda ne olduğu gösterildi.

Şahsen İroh'un böyle bir şey yapabileceğine ya da güneş savaşçılarını ziyarete gittiklerinde böyle bir şey yapabildiklerini göstermelerini isterdim. En güçlü ateş bükücüden bahsedilen şu konuda böyle bir şeyi tartışmıyor olmamız bence serinin en büyük eksiğidir.

Benim gözümde serinin bu kadar kötü olmasının başlıca sebeplerinden birisi Mako. Ben bu kadar leş ve ruhsuz bir tip görmedim. Umarım intihar etmiştir dediğin gibi. Keşke ilk serinin sonunda ölseydi de General II. Iroh gelseydi ekibe.
General 2. Iroh’u almayip sadece 2 bolumda fan servisi yapip devam ettirmemeleri cok uzmustu. Bence atla aslen konu avatardi ana karakter aang’di ama hikaye ve senaryo zuko’ydu, keske 2. Iroh cok daha on planda olsaydi.

General 2. Iroh’u almayip sadece 2 bolumda fan servisi yapip devam ettirmemeleri cok uzmustu. Bence atla aslen konu avatardi ana karakter aang’di ama hikaye ve senaryo zuko’ydu, keske 2. Iroh cok daha on planda olsaydi.
Adam koskoca Cumhuriyet Donanması'nın Amirali,40 yaşında becerikli bir Komutan ama adama hem 14 yaşındaki Zuko'nun sesini vermişler hem de 3 4 bölüm göstermişler.Baya sinir bozucuydu.Korra gerçek anlamda bir felaketti ya...

Azula'nın az oy almasına sevindim. Forum güç analizleri konusunda bayağı makul demektir bu, şu anketi başka yerde yapsak absürt bir şekilde Azula önde olabilirdi, nitekim yapıldı ve oldu da

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık