Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Avatar: En Güçlü Ateş Bükücü

En Güçlü Ateş Bükücü

• Kullanılan toplam oy
    65
  • Anket kapatılmış .
Ustat bir karakter guclu olmak zorunda degil ki on planda olmak icin. Ancak bu cok nadir olur cunku mangakalarin ve cizgi dizileri yapimcilarin cogunun senaryo, kurgu diye beyinlerinde ona dair bir bolum yok.
Zuko farkli, zuko tum atla evreninde en guclu karakter siralamasi yapsan ilk 10’a girer mi emin bile degilim ama bence ana karakter rolunu %50 aang tasiyorsa diger %50 de zuko’nundur resmen gucsuz olup hikaye ve karakter gelisimi ile ana karakter rolu bu zekadir iste :respect:
Güçsüz demeyelim lakin biz okuyucular genelde ön planda olan kişilerin en güçlü olmasını isteriz. Bu bakış açısıyla da değerlendiririz.

Ona bakarsan benim Aang ile sevgi paydasında kıyaslanabileceğim bu seride tek isim var o da Sokka.

Güçsüz demeyelim lakin biz okuyucular genelde ön planda olan kişilerin en güçlü olmasını isteriz. Bu bakış açısıyla da değerlendiririz.

Ona bakarsan benim Aang ile sevgi paydasında kıyaslanabileceğim bu seride tek isim var o da Sokka.
Evet güçsüz değil de aang, katara, iroh, ozai, azula hepsi yener zuko'yu bence. O anlamda güçsüz diğer karakterlere göre yoksa kendi dünyasında hayvan gibi güçlü tabi.
Okuyucu olarak güçlü olmasını isteriz tabi ama ben hikaye ve karakter gelişimi de biraz isterim. Yani en güçlü olsun motivasyon yok, hikaye yok, karakter tek boyutlu hiç ilgimi çekmez benim. Sokka'yı ben de çok severim. One piece'teki usopp'un olmak istediği ama çok zeki Oda sayesinde 20 senede olamadığı karakterdir ki bence tüm izlediğim tüm anime/çizgi dünyasındaki en komik karakter. Bir de şöyle birşey var, ben aang, sokka, zuko, katara, toph hepsini seviyorum. One piece mesela bu zoro, luffy, sanji, ile sınırlı tayfa açısından ki bu kadar karakter yaratılmış bir tarafta diğer yanda onun %1'i kadar karakter var ama hepsi sevilesi.

Favori animen hangisi atla’dan bagimsiz olarak soruyorum?
Ben bu şekilde ayıramam beğendiğim serileri pek. Hepsinin odaklandığı şey farklı.
Gimtama'nın içerik yelpazesinin genişliği ve absürdlüğü çok severim.
Fmanın sembolcülüğünü seviyorum. Simyacı kitabını yorumlamış muhtemelen.
Aot'nin karamsarlığını severim. Bütün umudu ezmesi falan çık güzel travmaya sokardı başlarda.
HunterxHunter'ı evreni ve karakterlerinden dolayı severim.
Fate zero'nun her şeyi çok iyidir. Hepsini bir köşeye koysam sırf kralım için en sevdiklerim arasına girer.
Tek şikayetim düğünde yaşananlardı. :D
Avatarla ilgili yorumlarımı hep yazıyorum zaten.
Şimdi ben bunların içinden en sevdiğimi nasıl çıkarayım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık